13-letni Antek Szydłowski jest jednym z uczestników programu „The Voice Kids” emitowanego przez TVP2. 13-letni chłopiec w ostatnim odcinku show zachwycił jurorów swoim wykonaniem wielkiego hitu Adele „Hello”.

Jurorzy byli zachwyceni występem Antka

W ostatnim odcinku programu „The Voice Kids” mogliśmy zobaczyć cudowny występ 13-letniego Antka. Jego cover piosenki „Hello” zrobił ogromne wrażenie. Jurorzy byli zachwyceni.

-„Twój głos jest niesamowicie mocny. Masz ozdobniki, które nie mają prawa pojawić się po czterech miesiącach śpiewania”- powiedział do Antka, Dawid Kwiatkowski.

Cleo, która odwróciła się do chłopca jako pierwsza, przyznała, że ma on ogromny talent.

Antek posiada ogromny talent

Co ciekawe, chłopiec śpiewa zaledwie od czterech miesięcy. Początkowo był zafascynowany teatrem i to tam chciał się rozwijać.

-„Śpiewam naprawdę krótko, prawie nikt o tym nie wie (…) Zaczęło się to w marcu, gdy przyszedłem na lekcję śpiewu do pani Edyty Olesik z piosenką, którą sobie wybrałem w ostatniej chwili. Było to właśnie Hello. Ona wzięła mnie pod swoje skrzydła, a Adele dziś bardzo podziwiam za twórczość”- powiedział chłopiec w wywiadzie dla portalu MyśleniceiTV.

Ponadto, we wspomnianym wywiadzie, przyznał również, że swoją muzyczną karierę rozwija dzięki swoim rodzicom. Może na nich zawsze polegać.

-„Mam niesamowicie wiele wsparcia u rodziców. Dzięki nim mogłem postawić pierwsze kroki w muzycznym świecie. Jeździli ze mną do Warszawy, z powrotem, oczekiwali kilkanaście godzin. Dla mnie to absurdalne wręcz, podziwiam ich niesamowicie. Ich postawa mnie porusza”- przyznał.

Może zainteresuje Cię to: JAKIEJ MUZYKI SŁUCHA DAGMARA KAŹMIERSKA? KRÓLOWA ŻYCIA ZACHĘCA DO UDZIAŁU W KONCERCIE WALENTYNKOWYM

Zobacz także: KRÓLOWE ŻYCIA: DAGMARA KAŹMIERSKA POKAZAŁA JAK WYGLĄDAJĄ JEJ NOGI PO OPERACJI. CZEKA JĄ DŁUGA REHABILITACJA