Dagmara Kaźmierska to niewątpliwie największa gwiazda popularnego programu "Królowe życia". Przedstawia tam swoje pełne przygód życie, które jednak nie zawsze jest takie kolorowe. Często współtowarzyszą jej najbliższe osoby - syn Conan oraz przyjeciele Jacuś i Edzia.

Widzowie bardzo szybko pokochali Królową Życia, przede wszystkim za to, że jest szczera do bólu i nie boi się mówić to, co myśli. To taki typ kobiety, która ma wielkie serce, ale jednocześnie nie daje sobie w kaszę dmuchać. Bardzo często dzieli się w mediach społecznościowych swoimi powiedzonkami i przemyśleniami. Jak się okazuje bardzo często sprawdzają się w rzeczywistości! W ostatnim czasie zdradziła, jaką polską wokalistkę sobie ceni.

Jakiej muzyki słucha Królowa Życia?

W ostatnim czasie na Instagramie Dagmara Kaźmierska uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej uwielbianych przez nią seriali. Zdradziła, że jest ogromną fanką serialu Ranczo. Teraz powiedziała co nieco o swoim guście muzycznym.

Wstawiła w mediach społecznościowych zdjęcie plakatu promującego walentynkowy koncert Muzyki Filmowej i Rozrywkowej, który będzie miał miejsce 16 lutego w Tarnowie. Jak się okazuje, gwiazdą wieczoru będzie znana polska wokalistka, Beata Kozidrak. Przy okazji Królowa Życia postanoiła wyjawić, jakiej muzyki lubi słuchać.

Wspaniałe widowisko muzyczne. Pod batutą fenomenalnego Przemysława Pasternaka. Koncert Walentynkowy. Cudowna Pani BEATA KOZIDRAK i wiele innych talentów. Musimy tam być
– napisała w poście po zdjęciem plakatu.

Co na to jej fani? Czy planują wybrać się na koncert?

Fani Dagmary Kaźmierskiej bardzo szybko zareagowali na jej post. Jak zawsze w ciągu chwili pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy byli zainteresowani tym, czy Królowa Życia sama weźmie udział w wydarzeniu. Gwiazda potwierdziła swoją obecność.

O kurcze jeszcze bardziej żałuję że nie mogę tam być.

Będzie sztos!
– pisali internauci.

Z pewnością taka reklama przyciągnie wiele osób. Z tego względu warto wcześniej pomyśleć o biletach, gdyż bardzo szybko może ich zabraknąć!

Może zainteresuje Cię to: ŻYCIE JEDNEGO Z BOHATERÓW PROGRAMU "KRÓLOWE ŻYCIA" WKRÓTCE SIĘ ZMIENI. KTO BĘDZIE MUSIAŁ SPRAWDZIĆ SIĘ W ROLI RODZICA

Polecamy także: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE ZGADZA SIĘ Z DECYZJĄ SYNA. CZY CONAN POSŁUCHA RADY MAMY

Portal "Życie" informował o: TO ONI BĘDĄ REPREZENTOWAĆ POLSKĘ NA EUROWIZJI? ICH HIT ŚPIEWA SIĘ NA KAŻDYM WESELU