„Królowe życia” to jeden z najbardziej emocjonujących programów, które emitowane są w polskiej telewizji.

Program przedstawia historie osób, które czerpią z życia pełnymi garściami. Trzeba przyznać, często żyją jak prawdziwi królowie.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu jest Dagmara Kazimierska. Ta charakterna kobieta to prawdziwy wulkan energii. Często, właśnie za sprawą jej osobowości, gwiazda pakuje się w niezłe tarapaty.

Dzielnymi kompanami Dagmary Kazimierskiej są Jacek i Edzia. Cała trójka przyjaźni się i uwielbia spędzać ze sobą czas. W ich towarzystwie nie jest nudno, znajomi co rusz wymyślają kolejne pomysły, po to by wprowadzić do swojego życia troszkę humoru.

Dagmara Kazimierska w związku

Jak się okazuje, Królowa życia miała już dość życia w pojedynkę, a towarzystwo przyjaciół nie do końca jej wystarczało.

Kazimierska zdradziła, że jest zakochana i jest w związku. Jak się okazuje, wybrankiem jej serca jest młodszy o 2 lata mężczyzna. Co więcej- mężczyzna jest prawdziwym ideałem!

- Czy jestem zakochana? To nie jest w moim przypadku dobre określenie, ja bardzo kocham. Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, jest cierpliwy, znosi moje wszystkie "jazdy". Kocha mnie, jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził. Jest przystojny. - opowiada o ukochanym celebrytka.

Co więcej – Dagmara Kazimierska wyznała, że ona i jej partner mają wobec siebie szczere zamiary. Nie wykluczone, że w przyszłości para stanie na ślubnym kobiercu. Póki co, Dagmara niej zamierza zdradzać kim jest tajemniczy ukochany ani nie planuje pokazać się z nim w mediach.

Miłość spotkała nie tylko Dagmarę

Nie tylko Dagmara nie może narzekać na brak szczęścia w miłości. Strzała Amora trafiona została także Edzia, która spodziewa się dziecka

O ciąży kobiety krążyły plotki. Edzia ucięła spekulacje i potwierdziła swój stan w siódmej edycji programu TTV.

Jak się okazuje, ojcem dziecka nie jest Jacek, z którym to łączył ją gorący romans

Edzia, która spodziewa się przyjścia na świat swojego pierwszego potomka, zdecydowała się ujawnić rąbka tajemnicy.

Ojcem dziecka nie jest Jacek, jak zakładało większość widzów, a tajemniczy Adam.

Edzia i Adam planują ślub. Prawdopodobnie dojdzie do niego w Wenecji. Póki co, Edzia nie zamierza zdradzać zbyt wielu informacji na temat partnera. Chce utrzymać swój związek w tajemnicy i zdała od kamer.

Jak się okazuje, widzowie „Królowych Życia” będą mieli okazję poznać przyszłego męża Edzi. TTV wyemituje odcinek, w którym para stanie na ślubnym kobiercu. Już nie możemy się doczekać.