Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania. 

Jak się okazuje, Królowa miała już dość życia w pojedynkę. Najprawdopodobniej gwiazda jest w związku.

Dagmara Kazimierska zamieściła ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie, którego podpis zaradza fakt, że Dagmara jest zakochana:

Jak nazywa się Dagmara z programu "Królowe życia"?

Dobrze mi. Mój Misiu mnie kocha nad wszystko. Wspaniały Doktor Stawicki zbadał dziś nóżkę i wszystko super. Conanek zdrowy. Dobrze się uczy. Mam cudownych ludzi wokół siebie Rodzinę i przyjaciół. Jesteście też Wy. Z Waszymi wyrazami niesamowitej sympatii. Czegóż mi więcej potrzeba? – napisała zadowolona Dagmara.

Fani celebrytki szybko wychwycili zwrot „Misiu” i zaczęli wypytywać celebrytkę o jej nowego partnera. Niektórzy sugerowali nawet, że misiem może być przyjaciel Dagi- Jacek.

W sensie, że Misiu Jacek, mamy nadzieje – spytała jedna z internautek.

Jak myślicie, chodzi o Jacka?

Warto sobie przypomnieć...DAGMARA KAZIMIERSKA PRZESZŁA KOLEJNĄ OPERACJĘ. O WSZYSTKIM POWIADOMIŁA W SIECI

Portal "Życie" pisał... CZY DAGMARA Z "KRÓLOWYCH ŻYCIA" ZAGRA W NAJPOPULARNIEJSZYM SERIALU TVP? CELEBRYTKA POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIEM ZE ZNANĄ AKTORKĄ

Informował również o:  CZY TO BYŁA WPADKA LEWANDOWSKICH? NIEOCZEKIWANE WYZNANIE ANNY NA TEMAT CIĄŻY