Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w Polsce. Osiągają ogromne sukcesy, są młodzi, piękni i bajecznie bogaci. Nic zatem dziwnego, że wzbudzają duże zainteresowanie. Nie inaczej było, kiedy okazało się, że trenerka spodziewa się pierwszego dziecka. W mediach pełno było doniesień na temat samopoczucia, przebiegu ciąży i wyglądu Lewandowskiej.

Gdy na świat przyszło ich pierwsze dziecko, emocje jeszcze wzrosły. Wszyscy chcieli zobaczyć małą Klarę. Jednak Lewandowscy byli nieugięci i nie chcieli pokazywać swojej córki. Trwają przy tym do dziś, ponieważ nigdy nie ujawniają twarzy Klary. Na wszystkich zdjęciach i nagraniach publikowanych przez parę możemy ją oglądać albo od tyłu, albo z profilu.

Wielokrotnie internauci zarzucają Lewandowskim ukrywanie twarzy dziecka. Jednak Anna Lewandowska przekonuje, że ma ku temu bardzo istotne powody. Przede wszystkim ważne są dla niej względy bezpieczeństwa. Ale nie tylko.

- Po drugie — chcę jej zaoszczędzić okrutnych komentarzy w internecie. Tego boję się najbardziej: ocen. I wszystkiego innego, co w przyszłości będzie mogła przeczytać. Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła – wyjaśniła Anna Lewandowska w wywiadzie dla WP Sportowe Fakty.

Trenerka przyznała również, że wraz z mężem bardzo chcieli rodzeństwa dla Klary. Jednak, co nieoczekiwane, para planowała powiększenie rodziny dopiero na przyszłość. Wiadomość o błogosławionym stanie Anny nieco ich zaskoczyła.

- Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana – przyznała w wywiadzie Lewandowska.

Przypomnij sobie o… ROBERT LEWANDOWSKI POKAZAŁ NOWE ZDJĘCIE Z KLARĄ. ROZCZULIŁO WSZYSTKICH [ZDJĘCIA]

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA PRZEKAZUJE CÓRCE MIŁOŚĆ DO SIŁOWNI. CIEKAWE, CO NA TO ROBERT LEWANDOWSKI [ZDJĘCIA]

Portal Życie pisał również o… ŻONA SŁAWOMIRA DOSKONALE WIE, CO MĄŻ ROBI Z PIĘKNYMI FANKAMI. JEJ REAKCJA ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH