Anna Lewandowska kocha sport – to wiemy nie od dziś. Teraz, po ogłoszeniu wieści o kolejnej ciąży, nie przeszło jej przez myśl zrezygnowanie ze swojej wielkiej pasji.

O tym, że jest w czwartym miesiącu ciąży, Anna i Robert Lewandowscy poinformowali dwa tygodnie temu. Lewandowska w dalszym ciągu chętnie trenuje.

Anna Lewandowska trenowała w poprzedniej ciąży i teraz również nie zwalnia tempa, chcąc zachować świetną formę. Mówi także, że to jej dobra kondycja pozwoliła na urodzenie Klary siłami natury.

Żona Roberta Lewandowskiego często chwali się nagraniami oraz zdjęciami ze swojego życia codziennego, więc fani mogą obserwować jej kolejne wizyty na siłowni. Małej Klarze te wspólne treningi także sprawiają sporo frajdy – świetnie bawi się z akcesoriami do ćwiczeń.

Mała Klara Lewandowska z pewnością w przyszłości podzieli zamiłowanie swoich rodziców do sportu – jest jej wpajane już od maleńkiego. Może wybrać, co bardziej ją interesuje – słynny tata na pewno z chęcią pograłby z nią w piłkę, a mama poćwiczyła na siłowni.

„Odpowiednio dobrane i bezpieczne treningi niebywale korzystnie wpływają na prawidłowy przebieg ciąży i porodu. To już zostało udowodnione. Podkreślam, że dzięki aktywności fizycznej podczas ciąży powrót do formy po jej zakończeniu jest znacznie szybszy i przyjemniejszy. WARUNEK – brak przeciwwskazań lekarza” – pisze Anna Lewandowska o ćwiczeniach w ciąży.

Słynna trenerka radzi przyszłym mamom, co najlepiej trenować: „Przede wszystkim codzienne ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy. W ich trakcie nie zapominajmy o miarowym oddechu. Każde ćwiczenie wykonujemy po 10–15 powtórzeń w 2–3 seriach”.

Przypomnij sobie o… JAKIE RELACJE MA RADOSŁAW MAJDAN Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? BYŁY PIŁKARZ WYPOWIADA SIĘ SZCZERZE O ŻYCIU RODZINNYM

Jak informował portal Życie: NIEZNANE INFORMACJE NA TEMAT SYNKA MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ. JAKIE ZDANIE NA TEMAT WYCHOWANIA MA AKTORKA

Portal Życie pisał również o… AGNIESZKA CHYLIŃSKA ZAROBIŁA FORTUNĘ I TO WCALE NIE DZIĘKI ŚPIEWANIU. MAŁO KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ TAKIEJ PASJI WOKALISTKI