Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Robert Lewandowski poinformował o tym media na początku listopada.

Przypomnijmy, że po strzelonym golu napastnik Bayernu wykonał tzw. cieszynkę - wsadził pod koszulkę piłkę, a do swoich ust włożył kciuk. Wśród piłkarzy taki gest oznacza, że ich partnerki spodziewają się dziecka.

Niebawem rodzina Lewandowskich po raz kolejny się powiększy. Media nie ustają w spekulacjach, jaka będzie płeć dziecka. Do tej pory Ania i Robert utrzymywali to jednak w ścisłej tajemnicy.

Ania i Robert Lewandowscy są już rodzicami - mają córeczkę Klarę. Dopiero po dwóch latach zdecydowali się pokazać jej twarz. Dotychczas w swoich mediach społecznościowych zawsze pokazywali dziewczynkę tyłem lub z dużej odległości. Lewandowscy znani są bowiem ze swojej dbałości o prywatność.

Choć Ania Lewandowska nie ukrywa swojego błogosławionego stanu, to nie chce jeszcze zdradzać płci maleństwa. Kobieta jednak chętnie pozuje z brzuszkiem i często wypowiada się na temat dziecka. Wiadomo już, że trenerka jest w czwartym miesiącu ciąży, a maluszek urodzi się w przyszłym roku.

Anna Lewandowska wykorzystuje ten czas, by apelować do kobiet w ciąży, żeby więcej się ruszały. Trenerka podkreśla, że aktywność w ciąży jest bardzo ważna dla dobrego samopoczucia i właściwego rozwoju.

Kobieta bardzo często bierze również udział w różnych imprezach i branżowych wydarzeniach. Zakłada na nie kreacje, które nieco ukrywają jej rosnący brzuszek.

Teraz Flesz dotarł do informacji na temat płci drugiego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich. Dziennikarze podkreślają, że będzie to kolejna dziewczynka.

Takie informacje udało im się uzyskać od znajomej samej Ani Lewandowskiej. Podobno kobieta pochwaliła się płcią dziecka swoim bliskim przyjaciółkom.

Ania i Robert Lewandowscy nie skomentowali jeszcze tych doniesień. W tej chwili para wybiera się bowiem na krótkie wakacje. Być może płeć dziecka ogłoszą już po powrocie.

Na portalu "Życie" zobaczysz także... ROBERT LEWANDOWSKI POKAZAŁ NOWE ZDJĘCIE Z KLARĄ. ROZCZULIŁO WSZYSTKICH [ZDJĘCIA]

Warto sobie przypomnieć... ROBERT LEWANDOWSKI O PORODZIE ŻONY: NIEWIELE BRAKOWAŁO, BY SKOŃCZYŁO SIĘ TO O WIELE GORZEJ

Na portalu "Życie" dowiesz się również... NIEPRAWDOPODOBNE - URODZIŁA BLIŹNIĘTA MAJĄC 67 LAT. TRAFIŁA DO KSIĘGI REKORDÓW GUINNESSA