Dagmara Kaźmierska to gwiazda programu "Królowe życia". Celebrytka błyskawicznie wdarła się do polskiego show-biznesu, dzięki czamu zyskała duże grono fanów. Dagmara jest postrzegana jako kobieta odważna, przebojowa i dumnie krocząca przez życie.

Każmierska, od pierwszego odcinka "Królowych życia", przypadła do gustu widzów. Jej naturalność i szczerość sprawiły, że stała się jedną z ulubionych królowych stacji TTV. Dagmara udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a wszystko można osiągnąć idąc przez życie z uśmiechem na ustach.

Przebojowa królowa sprawia wrażenie kobiety, która pokona wszelkie przeciwności losu, choć jak sama przyznaje w jej życiu nie brakowało trudnych momentów. Dagmara Każmierska nie miała najłatwiejszej przyszłości.

Jak wyglądała przeszłość gwiazdy?

Celebrytka ma na swoim koncie liczne oskarżenia o dowodzenie grupą przestępczą zajmującą się m.in. prowadzeniem domu publicznego. Swego czasu Królowa miała być nawet za to skazana.

Dagmara miała prowadzić klub "Hejdi" w powiecie kłodzkim, który był jedynie przykrywką dla nielegalnej agencji towarzyskiej. W 2005 roku Królowa miała ustalać cennik usług seksualnych. Za te praktyki sporo zarobiła.

W 2009 roku nielegalne interesy ujrzały światło dzienne. Wówczas okazało się, że niektóre z pracujących w klubie kobiet były wykorzystywane do pracy. Dagmara wraz z współpracownikami zostali skazani na kilkanaście miesięcy pozbawienia wolności.

Dziś Dagmara Kaźmierska jest uwielbiana przez widzów TTV

Obecnie, ciemne interesy gwiazda ma już za sobą. Teraz prowadzi luksusowe życie, które dzieli z synem Conanem i przyjaciółmi: Jackiem i Edytą. Dagmara Kaźmierska dochodzi też do siebie po wypadku samochowym, w wyniku którego odniosła poważne obrażenia.

Gwiazda przeszła wiele skomplikowanych operacji. Wciąż jest też w trakcie rehabilitacji. Aby mogła wrócić do pełnej sprawności potrzebuje jeszcze wiele pracy, lecz jak sama mówi, nigdy się nie poddaje i uparcie dąży do celu.

Wielka zmiana w życiu królowej

Dagmara Kaźmierska oprócz bycia królową na antenie TTV, jest również jedną z najpopularniejszych celebrytek na Instagramie. Gwiazda chętnie dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym.

Niedawno królowa pochwaliła się znacznymi zmianami w swoim wyglądzie. Kaźmierska przeszła niemałą metamorfozę. Dagmara nie jest już długowłosą blondynką.

Choć kolor włosów pozostał, zmieniła się ich długość. Dagmara zdecydowała się na ostre cięcie i postawiła na bardzo modną w tym sezonie krótko ściętą fryzurę.

Zmianą celebrytką są zachwyceni jej fani. Wszyscy zgodnie twierdzą, że nowa fryzura bardzo jej pasuje. Nie brakuje pozytywnych komentarzy zwracających uwagę na to, iż odświeżony look dodaje królowej uroku.

Trudno się z tymi słowami nie zgodzić. W takiej fryzurze królowa wygląda naprawdę pięknie! A Wam jak się podoba ta metamorfoza?

Przypomnij sobie o: BURZLIWE ŻYCIE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ. JAK WYGLĄDAŁA PRZESZŁOŚĆ "KRÓLOWEJ ŻYCIA"

Jak informował portal "Życie": BASIA KURDEJ-SZATAN WYDAŁA OFICJALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE CIĄŻY. TERAZ JUŻ WSZYSTKO JASNE

Portal "Życie" pisał również: IMPONUJĄCA SUMA NA 28. FINALE WOŚP W 2020 ROKU. JAKĄ KWOTĘ UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ? CZY PADNIE REKORD