Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

Dagmara padła ofiarą fatalnego wypadku

Jakiś czas temu, Dagmara uległa wypadkowi, podczas którego doznała poważnego uszkodzenia nóg. W rezultacie kobieta musiała poddać się skomplikowanym operacjom. Kobieta obecnie przeszła już dwie z nich, jednak nie wiadomo czy na tym się skończy.

Celebrytka jest wciąż pod stałą opieką lekarzy. Regularnie musi chodzić na wizyty do specjalistów. W ostatnim czasie dodała zdjęcie pod którym podziękowała jednemu z nich za wspaniałą opiekę.

-„Kolejna wizyta w szpitalu MEDICUS-BONUS w Środzie Wielkopolskiej. A to mój WYBAWCA Doktor Stawicki, który uratował mi kopytko. I który ma już dość moich zdjęć. Teraz kolej na prawą nogę i wbijam się w moje szpile z piórami od icequeendesig. Doktorze Dziękuję Bogu za Pana”- napisała.

„Królowa życia” pokazała swoje nogi w programie

W najnowszych odcinkach programu „Królowe życia” widzowie mogą zobaczyć ,jak wyglądają obecnie nogi Dagmary. Choć kobieta czuje się już znacznie lepiej i nawet próbuje chodzić o kulach, to jednak widać, że przed nią jeszcze długa rehabilitacja. Stopy wyglądają na dość popuchnięte i wciąż są zabandażowane.

Miejmy nadzieję, że kobieta szybko wróci do zdrowia i będzie w pełni sprawna.

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”