Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki programowi "Królowe życia". Widzowie pokochali ją za szczerość, odwagę i determinację do działania nawet w najtrudniejszych momentach życia.

W programie można zobaczyć, jak wygląda codzienne życie celebrytki. Dagmara pokazuje jakie ma relacje z synem Conanem oraz przyjaciółmi Jackiem i Edytą. Królowa jest przebojowa i kroczy przez życie z uśmiechem na ustach. Jej optymizm sprawia, że nie da się jej nie lubić.

Nie każdy jednak wie, jak wyglądała przeszłość gwiazdy "Królowych życia". Okazuje się, że nie była najłatwiejsza. Bywały momenty zwątpienia, kłopoty z prawem oraz oskarżenia o nie do końca jawne interesy.

Jak wyglądało życie celebrytki przed programem? 

Dagmara Kaźmierska nie ma jasnej przeszłości. Celebrytka ma na swoim koncie liczne oskarżenia o dowodzenie grupą przestępczą zajmującą się prowadzeniem domu publicznego. Swego czasu Królowa miała być nawet za to skazana. 

Jak podaje portal "Pikio.pl", Dagmara miała prowadzić klub "Hejdi"  w powiecie kłodzkim, który był jedynie przykrywką dla nielegalnej agencji towarzyskiej. W 2005 roku Królowa miała ustalać cennik usług seksualnych. Za te praktyki sporo zarobiła.

W 2009 roku nielegalne interesy ujrzały światło dzienne. Wówczas okazało się, że niektóre z pracujących w klubie kobiet były wykorzystywane do pracy. Dagmara wraz z współpracownikami zostali skazani na kilkanaście miesięcy pozbawienia wolności.

Kim był ojciec Conana?

Oprócz tego, wielką niewiadomą są mężczyźni w życiu Dagmary. Kobieta nie ujawnia, kim był ojciec Conana. Jak się okazuje wcale nie ma się czym chwalić, gdyż ojciec jej syna również był zamieszany w nielegalne interesy.

Partnerem Dagmary miał być Paweł K., który w 2001 roku zadarł z gangsterem Dariuszem L. "Szpilką". Między mężczyznami miało dojść do strzelaniny, w wyniku której Dariusz L. stracił życie.

Jak podaje portal, mężczyzna działał w obronie Dagmary, której śmiercią groził Dariusz L., właściciel konkurencyjnej na rynku agencji towarzyskiej. Za swoje działania były partner celebrytki został skazany.

Przypomnij sobie o: DAGMARA KAŹMIERSKA PRZYZNAŁA, ŻE BYŁA FANKĄ ANNY PRZYBYLSKIEJ. WSPOMNIENIE AKTORKI WZRUSZYŁO GWIAZDĘ "KRÓLOWYCH ŻYCIA"

Jak informował portal "Życie": SPRAWDZA SIĘ KOLEJNA PRZEPOWIEDNIA JACKOWSKIEGO. PRZEWIDZIAŁ NAJBLIŻSZE LOSY POLSKI I ŚWIATA

Portal "Życie" pisał również: ALE NUMER, NOWY AKTOR ZASTĄPI ARTURA ŻMIJEWSKIEGO W "OJCU MATEUSZU". KTO TO BĘDZIE I CZY WIDZOWIE SĄ GOTOWI NA ZMIANĘ