Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem. I choć budzi wiele kontrowersji, to z jego wizji korzysta bardzo wiele osób. Z jego przemyśleń czerpie nawet policja. Zdarza się, że jego przewidywania odgrywają kluczową rolę w śledztwach dotyczących zaginięć i morderstw.

Wizje Krzysztofa Jackowskiego

Jackowski często dzieli się też swoimi wizjami w sieci. Jasnowidz prowadzi kanał na YouTube, który obecnie ma ponad 98 tysięcy subskrypcji. Nie ukrywa tam najważniejszych faktów, zwłaszcza jeśli mają one istotne znaczenie dla wielu tysięcy osób.

Wizje Jackowskiego nie dotyczą jedynie trudnych i niewyjaśnionych przestępstw. Jasnowidz zdaje się przewidywać niemal wszystko – od pogody po sytuację na arenie politycznej w Polsce i na świecie.

Szykuje się III wojna światowa?

Jasnowidz ostrzega, że niewiele brakuje do wybuchu międzynarodowego konfliktu zbrojnego. Jak na razie sytuacja na Bliskim Wschodzie jest niesamowicie napięta, Iran oraz Stany Zjednoczone grożą sobie nawzajem atakami, zaś Wielka Brytania zbiera wojska w Zatoce Perskiej. Całą sytuację zapoczątkował atak na ambasadę amerykańską – jak twierdzą Stany, był on przeprowadzony przez Iran.

W ramach zemsty Donald Trump, prezydent USA, rozkazał zabicie jednego z ważnych generałów irańskich, Kasema Sulejmaniego. Po wykonaniu wyroku na żołnierzu władze Iranu uznały, że Stany tym sposobem wypowiedziały wojnę. Następnie zagrożono atakiem na Tel Awiw.

Jak mówi Krzysztof Jackowski – już od dawna czuł, że III wojna światowa to kwestia czasu. Jego słowa o Iranie sprzed kilku miesięcy także okazały się prorocze.

„Dziwna rzecz. Kojarzy mi się defilada. Jakieś święto narodowe w jakimś kraju - i uwaga - w trakcie tej defilady coś się stanie, coś się zacznie. Iran będzie zaatakowany z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. (...) Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska bardzo się zaangażuje w ten atak” – ujawnił.

Jasnowidz dodał, że w cały konflikt będą zaangażowane Iran, Izrael oraz Stany Zjednoczone.

Przypomnij sobie o… SENSACYJNE WIADOMOŚCI RADIA ZET O MARSZAŁKU SENATU. CZY KTOŚ GO PRÓBUJE WROBIĆ

Jak informował portal Życie: NAPIĘCIA NA BLISKIM WSCHODZIE. IRAN WYZNACZYŁ NAGRODĘ ZA DONALDA TRUMPA

Portal Życie pisał również o… 19 STYCZNIA NA KONWENCJI ZOSTANIE OGŁOSZONY KANDYDAT NA PREZYDENTA. KTO MOŻE NIM BYĆ