Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki programowi "Królowe życia". Jej losy na wizji śledzą miliony widzów, którzy razem z bohaterką przeżywają zarówno szczęśliwe, jak i te mniej radosne chwile.

I choć "Królowa" znana jest z tego, iż twardo stąpa po ziemi i skrupulatnie realizuje swój życiowy plan, zdarzają się momenty, w których nawet ona nie potrafi sobie poradzić. Ostatnio do takich należało pożegnanie jej babci.

Dagmara Kaźmierska niejednokrotnie podkreśla, że to rodzina ma dla niej największą wartość. Celebrytka dla syna Conana jest w stanie zrobić wszystko, tak samo dla reszty bliskich gotowa jest poświęcić równie wiele.

Jak donosi portal "Pikio.pl" jakiś czas temu w sieci pojawiło się nagranie, na którym można zobaczyć zapłakaną Dagmarę Kaźmierską. Kobieta nie potrafiła się opanować, podczas gdy jej syn starał się ją wesprzeć.

Co było powodem łez Dagmary Kaźmierskiej?

Na nagraniu widać zrozpaczoną "Królową", która opłakuje swoją babcię. Celebrytka zawsze podkreślała, jak bardzo ważna w jej życiu jest babcia Elżbieta. Niestety w sierpniu, "Królowa" pożegnała jedną z nabliższych sobie osób.

Odejście babci było dla Dagmary ogromnym ciosem. Nic dziwnego, że wizyta na cmentarzu sprawiła, iż ból po stracie ukochanej osoby wrócił ze zdwojoną siłą. Mimo, iż towarzyszył jej syn Conan, "Królowa" nie mogła powstrzymać łez.

Dagmara Kaźmierska straciła nie tylko babcię, ale również prawdziwą przyjaciółkę. Kobieta mogła zawsze liczyć na seniorkę, która służyła dobrą radą, miłym słowem i byłą nieocenionym wsparciem dla celebrytki.

Nagranie z udziałem zapłakanej Dagmary Kaźmierskiej jest dowodem na to, iż celebrytka jest w gruncie rzeczy bardzo wrażliwą osobą. Gwiazda, która stwarza pozory silnej i niezależnej kobiety miewa też momenty, w których nie potrafi się odnaleźć. Wówczas niezależnie od sytuacji dominują emocje, które nie zawsze udaje się powstrzymać.

Warto sobie przypomnieć...ZAMIESZANIE W "THE VOICE SENIOR". WIDZOWIE NIE MOGĄ WYBACZYĆ DZIWNEGO WERDYKTU JEDNEGO Z JURORÓW

Portal "Życie" pisał: W MIJAJĄCYM ROKU W ŻYCIU GWIAZD DZIAŁO SIĘ WIELE. O TYCH HISTORIACH BYŁO NAPRAWDĘ GŁOŚNO

Informował również...EDYTA GÓRNIAK WSTYDZI SIĘ ZDJĘCIA W PRAWIE JAZDY. NIE UDAŁO JEJ SIĘ GO UKRYĆ [FOTO]