MUZYKALNI SENIORZY

„The Voice of Poland” i „The Voice Kids” to ogromne przeboje Telewizji Polskiej. Programy te zagwarantowały również popularność i otwarte drzwi do kariery dla ich uczestników.

TVP zdecydowało się zatem pójść za ciosem i skierować kolejną odsłonę programu do osób starszych. Tym razem do show mogli się zakwalifikować jedynie wokaliści po 60. roku życia. Formuła programu również została mocno skondensowana, ponieważ ogranicza się jedynie do czterech odcinków.

Tym razem zwycięzca programu otrzyma wygraną w wysokości 50 tysięcy złotych oraz ufundowaną wycieczkę o wartości 30 tysięcy złotych.

Oprócz zmiany formuły programu, zmienili się też jurorzy. Muzykalnych seniorów oceniają: Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. Prowadzący program to Tomasz Kammel, który ma już doświadczenie przy pracy w „The Voice of Poland” oraz Marta Manowska znana widzom z programu „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”.

W sobotę 28 grudnia poznamy finalistów programu. W półfinałach, które wyemitowane były już w trzecią sobotę po starcie „The Voice Senior”, uczestnicy wykonywali kolędy i świąteczne piosenki.

URSZULA DUDZIAK NAMIESZAŁA

Z grona półfinalistów jurorzy wytypowali uczestników, którzy zmierzą się w finale show. I tutaj właśnie pojawiła się największa kontrowersja programu, a stała za nią Urszula Dudziak. Trenerka wprost przyznała, że nie wie, którego kandydata wybrać, więc zdaje się na wróżbę.

Tym samym do finału wytypowała Waldemara Wiśniewskiego. Wzbudziło to ogromne poruszenie widzów, ponieważ z tego powodu odpadł faworyt wielu z nich, czyli James Brierley, 75-letni nauczyciel angielskiego.

- Nie wierzę! Najlepszy głos tego programu został odrzucony! James był N A J L E P S Z Y!!! Wielka szkoda Pani Ulu :-( Zraziłam się i raczej już nie będę oglądać. To jakieś zakulisowe rozgrywki?

- To najbardziej niesprawiedliwy werdykt ze wszystkich edycji programu :( James był doskonały. Jak można było wyeliminować najlepszy głos ze wszystkich?

Przypomnij sobie o… MAMA JEDNEGO Z CZŁONKÓW JURY "THE VOICE SENIOR" WYZNAŁA SEKRET SWOJEGO SYNA

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA GODLEWSKA ŚPIEWA KOLĘDĘ. FANI SĄ BEZLITOŚNI: „BÓG PORZUCIŁ, ALE CHYBA CIEBIE” [WIDEO]

Portal Życie pisał również o… KOLEGA RADOSŁAWA MAJDANA ZDRADZIŁ PŁEĆ DZIECKA. TOMASZ IWAN CHLAPNĄŁ PRZED KAMERĄ [WIDEO]