Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki programowi TTV - "Królowe życia". Jej losy na wizji śledzą miliony widzów, którzy razem z bohaterką przeżywają zarówno szczęśliwe, jak i te mniej radosne chwile.

Celebrytka dzieli się z fanami wspomnieniami i doświadczeniami. Często podkreśla, co jest dla niej ważne i co tak naprawdę ma w życiu znaczenie. Sama przyznaje, że dla niej największą wartość ma rodzina.

Dla syna Conana jest w stanie zrobić wszystko. Dla przebojowej Dagmary nie ma więc rzeczy niemożliwych, a królowa odważnie twierdzi, że potrafi poradzić sobie ze wszystkim. Ostatnio o sile celebrytki mogli się przekonać wszyscy widzowie rozrywkowego programu TTV.

Wypadek Dagmary nie odebrał jej radości życia

Jakiś czas temu, Dagmara Kaźmierska uległa wypadkowi, podczas którego doznała poważnego uszkodzenia nóg. Mimo wielu operacji, celebrytka wciąż przechodzi wymagającą rehabilitację. Codzienna walka o powrót do sprawności nie zabrała królowej poczucia humoru i nadziei na lepsze jutro.

Celebrytka nie zrezygnowała też z "Królowych życia". Fani zatem mogą na bieżąco śledzić życie celebrytki. Ostatnio w jednym z odcinków Dagmara Kaźmierska wspomniała zmarłą w 2014 roku aktorkę - Annę Przybylską.

Celebrytka nie zapomina o znanej i lubianej aktorce

W trakcie spaceru po Międzyzdrojach Dagmara razem ze swoją przyjaciółką Edytą sprawdzały odciski dłoni znanych i lubianych polskich artystów. Uwagę przyjaciółek przykuła m.in. dłoń Bogusława Lindy, jednego z najbardziej, przez królową, cenionych aktorów.

Chwilę zadumny wywołała również dłoń Anny Przybylskiej. Aktorka, która przegrała walkę z nowotworem wciąż jest obecna we wspomnieniach wielu Polaków. Jej odciśnięta dłoń wywołała również wzruszenie u Dagmary i Edzi.

"Jest nasza Ania biedna, ale miała rączkę malutką."

"No aż serce ściska. Żal jak cholera, że ona odeszła."

Celebrytka przyznała, że bardzo jej żal aktorki, która zmarła zbyt wcześnie. Wspomnienie gwiazdy wywołało duże wzruszenie u obu pań. W wyniku tego dobry nastrój przyjaciółek prysł jak bańka mydlana. Kobiety straciły też ochotę na dalsze poszukiwania dłoni znanych i cenionych Polaków.

Warto sobie przypomnieć...DAGMARA KAŹMIERSKA Z "KRÓLOWYCH ŻYCIA" CAŁA WE ŁZACH. CO TAK BARDZO PORUSZYŁO GWIAZDĘ [ZDJĘCIA]

Portal "Życie" pisał: PRACOWNICY SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT NIE WIEDZIELI, CO ZROBIĆ. ZASTALI OTWARTE, PUSTE BOKSY

Informował również...SKÓRKA MANDARYNKI MA WIELE ZASTOSOWAŃ. OKAZUJE SIĘ, ŻE NIE WARTO JEJ WYRZUCAĆ