Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Jakiś czas temu, Dagmara uległa wypadkowi, podczas którego doznała poważnego uszkodzenia nóg. Lekarze stan jej kończyn, uważają za poważny, o czym gwiazda poinformowała na swoim Instagramie:

„Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze, piękne słowa wsparcia i troski, ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś… Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty”.

Od tego czasu Dagmara przeszła już drugą operację. O wszystkim poinformowała swoich fanów.

„Kolejna operacja. I pomocna jak zawsze klinika witaminowa” – napisała w poście Królowa.

Gwiazda ma problemy zdrowotne przez wypadek samochodowy, poprzez który jest zmuszona do poruszania się na wózku inwalidzkim.

Życzymy gwieździe szybkiego powrotu do zdrowia i cieszymy się, że mimo wypadku nadal zachowuje przebojowość oraz swoje świetne poczucie humoru, a ponadto nadal pozostaje aktywna w mediach społecznościowych i w sieci.

Nie każdy po takim zdarzeniu umiałby patrzeć na jasne strony medalu i zachować zimną krew mimo przeciwności. Musi to oznaczać ogromną siłę jej ducha oraz wolę walki z utrudnieniami i przykrymi sytuacjami zgotowanymi przez los.

Portal Życie pisał również o… RZĄDZĄCY CHCĄ POWSTANIA KOLEJNEGO WOJEWÓDZTWA W POLSCE. CZY PLAN KACZYŃSKIEGO SIĘ POWIEDZIE

Jak informował portal Zycie: NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANY SERIAL W TYM ROKU NA PODSTAWIE POWIEŚCI POLAKA. CZY WARTO OBEJRZEĆ „WIEDŹMINA”

Przypomnij sobie o… PIĘKNE ZAKOŃCZENIE WZRUSZAJĄCEJ HISTORII JOANNY MAZUR. JAK ZMIENIŁO SIĘ JEJ ŻYCIE PO „TAŃCU Z GWIAZDAMI”