Uczestnicy „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” często opowiadają wiele o swojej prywatności. Dzięki temu cała Polska dowiedziała się w jakich warunkach mieszka utytułowana biegaczka Joanna Mazur.

Sportsmenka ujawniła, że żyje w skromnym pokoju w akademiku, gdzie ma jedynie współdzieloną łazienkę ulokowaną na korytarzu. Fani show i internauci nie mogli ukryć oburzenia. Wszyscy zastanawiali się, jak to możliwe, że biegaczka zdobywająca dla naszego kraju liczne medale, mieszka w tak mało komfortowych warunkach.

Szybko w internecie została zorganizowana zbiórka pieniędzy na nowe lokum dla Joanny Mazur. Udało się dla niej uzbierać pokaźną sumę 300 tysięcy złotych. Jej historia wzruszyła też pewnego dewelopera.

Zbigniew Jakubas, którego firma wybudowała jedno z krakowskich osiedli, postanowił podarować sportsmence mieszkanie. Pojawił się nawet w jednym z odcinków, aby obdarować Joannę Mazur symbolicznym kluczem do ofiarowanego jej lokum.

Niedawno tygodnik „Świat i ludzie” zapytał biegaczkę o to, jak jej się żyje w nowym mieszkaniu. Zwyciężczyni „Tańca z gwiazdami” wyznała, że jest zadowolona z własnych czterech kątów i po raz kolejny podziękowała za pomoc.

– Mieszkam w nim już od kilkunastu dni. Wspaniale się w nim czuję. Oczami wyobraźni widziałam, jakie powinno być i z pomocą pani architekt właśnie tak je urządziłam – opowiedziała Joanna Mazur w rozmowie z tygodnikiem.

Przypomnij sobie o… HUBERT URBAŃSKI PO RAZ PIERWSZY POKAZAŁ ZDJĘCIE CÓRKI. JAK WYGLĄDA LATOROŚL SŁAWNEGO TATY

Jak informowal portal Zycie: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ ZACHWYCA NOWĄ FRYZURĄ. MA CHARAKTER SYMBOLICZNY