Młoda piosenkarka Natalia Kawalec, która ma zaledwie 15 lat ,zagrała na pianinie i zaśpiewała utwór Adele podczas emisji muzycznego show telewizyjnej „dwójki”. Reakcja Dawida Kwiatkowskiego była bezcenna. Po występie postanowił pokazać jej w swoim telefonie, coś czego nie mogła się spodziewać.

Natalia, która wzięła udział w programie, pokazała dużą odwagę i talent muzyczny. Na swój utwór wybrała kawałek z repertuaru Adele, „All I Ask”. Utwór ten wymaga niewątpliwe mocnego głosu, jakim dysponuje sama wokalista pochodząca z Wysp Brytyjskich. Nikt się nie spodziewał, może sobie z nim poradzić młoda wokalistka. Jednak nastolatka pokazała, że potrafi sobie poradzić z zaśpiewaniem takiego utworu przed publiką, przy tym bezbłędnie grając go na pianinie.

Dawid Kwiatkowski, który zasiada w jury, był kompletnie zaskoczony tym jak wyglądało to wykonanie. Docenił dziewczynę w bardzo nietypowy sposób.
Jednak nastolatka pokazała, że potrafi sobie poradzić z zaśpiewaniem takiego utworu przed publiką, przy tym bezbłędnie grając go na pianinie.

Wykonanie zostało nagrodzone owacją publiczności, natomiast każdy z jurorów chciał mieć Natalię w swoim zespole. Najbardziej kreatywny okazał się w tym działaniu Dawid Kwiatkowski. Popularny muzyk nie mógł oderwać oczu od sceny, zachwycony jej głosem i talentem. Wybrał niekonwencjonalny sposób, żeby przekonać 15 latkę do dołączenia do jego zespołu, zaskoczył nastolatkę, a także wszystkich zgromadzonych.

Co zrobił Kwiatkowski? Niespodziewanie zebrał się na zwierzenie, że na tapecie w telefonie ma zawsze ustawioną osobę, którą podziwia i która go inspiruje. Po czym zapytał Natalię, czy wie o kogo chodzi. Wstał, podszedł do niej i pokazał swój telefon. Kompletnie zaskoczona nastolatka wydusiła z siebie jedynie "to jestem ja".

Starania Kwiatkowskiego spaliły jednak na panewce. Nastolatka wybrała jednak Cleo. Popularna w Polsce wokalistka przekonywała ją do siebie, mówiąc, że zawsze podziwiała osoby, które śpiewają i grają na pianinie, bo sama tego nie potrafi (choć bardzo by chciała).Warto sobie przypomnieć: GWIAZDA THE VIOCE OD POLAND PRZESZŁA 18 OPERACJI. NIESTETY NADAL NIE CZUJE SIĘ NAJLEPIEJ

Portal "Życie" pisał: MARGARET NIE POJAWI SIĘ W KOLEJNEJ EDYCJI THE VIOCE OF POLAND. WIADOMO JUŻ OFICJALNIE KTO JĄ ZASTĄPI

Portal "Życie" pisał również o: GDZIE JEST MŁODY POLAK. ZADZWONIŁ DO RODZICÓW ŻE WRACA DO DOMU I ŚLAD PO NIM ZAGINĄŁ