Bernard Daniel Ignatowicz od kilku miesięcy przebywał w miejscowości Vaud'herland w północnej Francji, gdzie mieszkał i pracował. Planował powrót do domu, ale ostatecznie nie dotarł na miejsce i ślad po nim zaginął.

20-latek ostatni raz widziany był 1 stycznia 2020 roku w Mantes la Jolie, niedaleko Paryża, gdzie spędzał Sylwestra. Krótko przed północą około 23:35 zadzwonił do rodziców z życzeniami noworocznymi. Pół godziny później rozmawiał też ze znajomym.

Miał powiedzieć wtedy, że wraca do domu. Zagioniony do tej pory jednak nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Numer telefonu, z którego dzwonił jest nieaktywny. Istnieją podejrzenia, że młody mężczyzna przyjechał do Polski i przebywa na terenie Krakowa.

Aktualnie szuka go rodzina, wraz z siostrą mieszkającą w Łodzi. Mają nadzieję, że wkrótce Bernard odezwie się. Sprawa została zgłoszona zarówno polskiej, jak i francuskiej policji.

Zaginął 20-letni Bernard Daniel Ignatowicz

Bernard Daniel Ignatowicz pochodzi z Białegostoku, ale przez pewien czas mieszkał w Łodzi, gdzie ma rodzinę i przyjaciół.

Rodzina i przyjaciele prosi, aby zaginiony dał im znać, co się z nim dzieje. Ma nadzieję, że wkrótce usłyszą od niego, że wszystko jest w porządku.

Bernard czekamy tu na Ciebie z otwartymi ramionami. Jeśli gdzieś się ukrywasz daj nam znak
- apeluje Karolina Smęt, siostra zaginionego.

Nie wiadomo do końca, co 20-letni mężczyzna miał na myśli mówiąc "wracam do domu".

Spekuluje się, że poza rodzinnym domem w Białymstoku, mogło mu chodzić o swoje miejsce zamieszkania w Vaud’herland lub Limay, gdzie mieszkał jego brat. Warto dodać, że nie miał ze sobą dokumnetów.

Niestety ślad po nim zaginął i nie ma go w żadnych z tych miejsc. Aktualnie rodzina sprawdza szpitale we Francji. Informacje dotyczące sprawy pojawiły się też na francuskim profilu na Facebooku z komunikatami o zaginionych.

Rodzina apeluje o pomoc w odnalezieniu Bernarda

Rysopis:

Wzrost: 178 cm

Waga: 70 kg

Sylwetka: wysportowana

Włosy: krótkie blond

Oczy: niebieskie

Znaki szczególne: na prawym łokciu blizna po operacji (dł. ok. 13 cm), na prawym lub lewym udzie blizna od zadrapania, przy prawym łuku brwiowym blizna.

Rodzina i przyjaciele apelują o pomoc w odnalezieniu młodego mężczyzny. Zgłoszenia przyjmowane są zarówno przez francuskie, jak i polskie służby pod numerem 112.

Wszelkie informacje na temat losów lub miejsca pobytu Bernarda można przekazywać także do fundacji ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 22 654 70 lub siostry zaginionego, Karoliny, która udostępniła swój prywatny numer: 503 523 701.

Dla osób, które chcą zachować anonimowość, mogą to zrobić za pośrednictwem profilu na Facebooku - Zaginieni przed laty.

Może zainteresuje Cię to: MŁODY TAKSÓWKARZ ZAPADŁ SIĘ POD ZIEMIĘ. RODZINA APELUJE O POMOC W ODNALEZIENIU MĘŻCZYZNY

Polecamy także: NIEWIARYGODNE. OD 3 TYGODNI NIE BYŁO Z NIM KONTAKTU. ZNALEZIONY NA ALASCE MĘŻCZYNA WYTRWAŁ NA MROZIE W KOMPLETNEJ DZICZY

Portal "Życie" informował o: WRACA SPRAWA PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA. POLICJA PODJĘŁA WŁAŚNIE KLUCZOWĄ DECYZJĘ