Odejście Harry’ego i Meghan z rodziny królewskiej

Nie od dziś wiadomo, że książę Harry i Meghan Markle nie żyli w zgodzie z resztą rodziny królewskiej. Ich poglądy i priorytety były różne, zaś księżna nie była lubiana na brytyjskim dworze. W przeciwieństwie do Kate Middleton nie zyskała także sympatii opinii publicznej.

Już od jakiegoś czasu krążyły plotki, że para odejdzie z rodziny królewskiej. Pojawiało się coraz więcej znaków, że tak właśnie się stanie. Jednak teraz nie trzeba już polegać tylko na nieoficjalnych informacjach.

Książę Harry oraz Meghan Markle już oficjalnie ogłosili, że rezygnują z pełnienia obowiązków służbowych. Po sześciotygodniowej przerwie para wydała oświadczenie. Poinformowali, że zamierzają być niezależni finansowo i przebywać na zmianę w Wielkiej Brytanii oraz USA.

Oświadczenie księcia Harry’ego

Harry oraz Meghan Markle skupili się na własnych sprawach i można odnieść wrażenie, że nie wiedzą, co dzieje się we wszystkich mediach po ogłoszeniu ich wielkiej decyzji.

Niedawno zrobiono zdjęcia księżnej Meghan podczas spotkania wraz z pensjonariuszkami domu pomocy Downtown Eastside. Jest na nim ubrana w codzienny strój – luźny, jasny sweter, ciemne spodnie i ciemne buty.

„Zobacz, z kim dzisiaj mieliśmy herbatę! Księżna Sussex, Meghan Markle, odwiedziła nas dzisiaj, aby omówić problemy dotyczące kobiet w naszej społeczności” – podpisano fotografię.

Niedługo później książę Harry, patron Fundacji Invictus Games, wydał oświadczenie dotyczące Igrzysk Invictus 2022.

„Jestem zaszczycony, że Niemcy będą kontynuować historię Invictus, a szóste igrzyska odbędą się w Düsseldorfie w 2022 roku. Niemcy są kluczową częścią rodziny Invictus Games już od 2014 roku i wiem, że będą wzorowymi gospodarzami i pokazywaniu tego, co sport robi dla tych inspirujących mężczyzn i kobiet w okresie rekonwalescencji.”

„Mam nadzieję, że wszyscy w Niemczech będą przygotowani na niesamowity tydzień sportu! Nie mam wątpliwości, że niemiecka publiczność znajdzie się w tych grach i że każdy zawodnik może oczekiwać ciepłego powitania i niesamowitej atmosfery.”

„Patrząc w przyszłość, na nadchodzące Igrzyska Invictus w Hadze 2020, cieszę się, że dwa nowe narody, Belgia i Republika Korei, wezmą udział po raz pierwszy, zwiększając liczbę narodów w rodzinie Invictus do 20 w 2020 r.” – napisał.

Dodał jeszcze:

„Invictus Games Düsseldorf 2022 zgromadzi ponad 500 zawodników z 20 krajów, aby rywalizować w szeregu sportów adaptacyjnych. Miasto zostało wybrane w wyniku konkursu, z udziałem prezesa Fundacji Igrzysk Invictus, Sir Keitha Millsa.”

„Dziękuję pozostałym kandydatom za ich silne zaangażowanie na rzecz międzynarodowej społeczności rannych i chorych (WIS).”

Para konsekwentnie nie odnosi się do rewelacji na temat ich odejścia, które krążą w mediach. Wszyscy, którzy obserwują ich poczynania, są w szoku, że nie komentują żadnych plotek.

Przypomnij sobie o… JAK BĘDZIE MIESZKAĆ PARA KSIĄŻĘCA? HARRY I MEGHAN MARKLE ZAPROSILI KAMERY DO SWOJEGO PRYWATNEGO DOMU

Jak informował portal Życie: SZCZERE WYZNANIE MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO. JEST NIEULECZALNIE CHORY, ALE NIE ZAMIERZA SIĘ PODDAWAĆ

Portal Życie pisał również o… NA TEN WYWIAD CZEKA CAŁY ŚWIAT. KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE UJAWNIĄ POWODY WYPISANIA SIĘ Z RODZINY KRÓLEWSKIEJ