Nie ma rzeczy niemożliwych dla Edyty Górniak! Diwa potrafi nawet rozwinąć znajomość z jedną z największych amerykańskich gwiazd przez filmik na Instagramie.

Pół roku temu Miley Cyrus pracowała nad teledyskiem do piosenki Mother’s Daughter. Jak się okazuje, diwa miała okazję być za kulisami tego klipu. Jak do tego doszło?

Amerykańska gwiazda zdecydowała się na nietypową promocję swojego utworu. Zachęciła swoich fanów, aby przesyłali własne filmiki do piosenki. Zadania podjęła się sama Edyta Górniak.

Polska wokalistka dodała na instastory krótkie wideo, na którym w rytm utworu Miley Cyrus pokazuje pięknie wykonany makijaż. Piosenkarce tak spodobał się filmik, że udostępniła go na swoim profilu.

Edyta Górniak dodała zdjęcie z Miley Cyrus

W grudniu na Instagramie Edyty Górniak pojawiło się zdjęcie, na którym diwa pozuje z Miley Cyrus i jej chłopakiem Codym Simpsonem. Jak się okazuje, nie jest to zupełnie przypadkowa fotografia.

Amerykańska gwiazda wyraźnie wtula się w polską piosenkarkę jakby były dobrymi przyjaciółkami. Dziś wiadomo, że zdjęcie powstało na planie teledysku Cyrus, na którym miała okazję gościć Edyta Górniak. Czyżby to był początek wielkiej przyjaźni?

Polska wokalistka pojawiła się na planie teledysku amerykańskiej gwiazdy

Edyta Górniak poznała osobiście Miley Cyrus, a także jej chłopaka Cody Simpsona i mamę Tish Cyrus podczas kręcenia teledysku do piosenki amerykańskiej gwiazdy. Diwa zdecydowała się na odważny krok i przekazała kilka uwag swojej młodszej koleżance.

Choć z pewnością mogło to być źle odebranę przez znaną wokalistkę, to ostatecznie postanowiła podziękować Edycie Górniak za dobrą radę.

Byłam na planie jej najnowszego projektu, który jeszcze się nie ukazał. W pewnym momencie zasugerowałam pewną zmianę artystyczną, trochę ryzykując, czy nikt mnie nie wyprosi. I ona mi podeszła podziękować, mówiąc, że dziękuje mi, że zwróciłam na to uwagę
– zdradziła diwa w jednym z wywiadów.

Cała sytuacja była ogromnym zaskoczeniem dla Edyty Górniak, gdyż sama nie próbowała nawiązać z Miley Cyrus kontaktu. Mimo wszystko bardzo cieszy się, że doszło do tego spotkania i przyznaje, że bardzo polubiła się idolką nastolatek.

Życie jest po prostu zaskakujące. Ja się nie prosiłam o ten kontakt. On sam do mnie przyszedł. Nigdy nie wiadomo, co stoi za rogiem. To było piękne spotkanie. Byłam bardzo ugoszczona. Bardzo miło mnie potraktowano. I tak się polubiłyśmy
– opowiada Edyta Górniak.

Czy wokalistki zdecydują się na współpracę? Póki co nic nie wiadomo, ale obie niewątpliwie mają ogromny talent, jakiego wiele artystów mogłoby im pozazdrościć!

Zobacz także: GORĄCE ZDJĘCIE EDYTY GÓRNIAK Z MĘŻCZYZNĄ. WIDZIANO ICH W KLUBIE, PÓŹNIEJ ODJECHALI JEDNĄ TAKSÓWKĄ. CZY TO POCZĄTEK PŁOMIENNEGO ROMANSU

Może zainteresuje Cię to: EDYTA GÓRNIAK UDOWADNIA, ŻE MA DOBRE SERCE. WOKALISTKA WSPARŁA UBOGĄ KOBIETĘ NA OCZACH FOTOREPORTERÓW

Portal "Życie" informował o: ROKSANA WĘGIEL SKOMENTOWAŁA PLOTKI O ZAWIESZENIU KARIERY. CZY MŁODA PIOSENKARKA PLANUJE PRZERWĘ