Niedawno informowaliśmy o tym, iż w szeregach wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazł się syn Edyty Górniak, Allan Krupa. Dziś już nie mamy wątpliwości, że chęć niesienia pomocy chłopak ma po mamie.

Allan Krupa wraz z dwoma kolegami postanowił kwestować na ulicach Warszawy w dość oryginalny sposób. Nie przypomniał jednak tradycyjnego wolontariusza. Syn wokalistki wyraźnie zwracał uwagę przechodniów. Wszystko przez nietypowy strój.

Allan zaprezentował się w pełnym, zamaskowanym umundurowaniu. W ręce trzymał także replikę broni. Militarny strój miał zachęcić Warszawiaków do przyłączenia się do zbiórki.  Nie ma wątpliwości, że taki wolontariusz przyciągął wzrok.

Allan pomaga tak jak mama

Chętna do pomocy jest sama Edyta Górniak. Wokalistka zawsze, kiedy jest ku temu okazja, gotowa jest pomóc. Gwiazda nie przechodzi obojętnie obok tych, którzy wyciągają w jej kierunku dłoń.

W trakcie jednej z takich sytuacji, fotoreporterzy przyłapali gwiazdę na tym, jak przekazywała pieniędze ubogiej kobiecie. Los staruszki na tyle przejął Edytę Górniak, iż zdecydowała się ją wspomóc. 

Wszystko zarejestrowały kamery paparazzi. Sama gwiazda nie kryła też tego, iż przekazuje jałmużnę staruszce. Na zdjęciach wyraźnie widać jak Górniak daje kobiecie 20 złotych.

Czy gwiazda zrobiła to na pokaz?

To zdjęcie od razu wywołało burzę. Internauci szybko zarzucili Edycie Górniak, iż postanowiła wykorzystać fakt bycia obserwowaną przez fotoreporterów po to, by ocieplić swój wizerunek. Sugerowano, iż wręczając kobiecie pieniądze, wokalistka mogła to zrobić zdecydowanie bardziej dyskretnie.

Wiadomo, iż gwiazda ma wielkie serce dla potrzebujących i chętnie pomaga, jednak w tej sytuacji zaczęto się zastanawiać nad tym, czy jej intencje były rzeczywiście szczere. Gdyby nie to zdjęcie, nikt zapewne nie zwróciłby uwagi na działanie wokalistki. 

Niemniej jednak stawianie wszystkiego na jedną kartę jest niesprawiedliwe dla gwiazdy, która możliwe, że nie miała złych zamiarów, a jedyne czego chciała w tym momencie to okazać wsparcie dla biednej mieszkanki Krakowa.

To jednak nie pierwszy raz kiedy gwiazdy spotykają się z krytyką nawet w trakcie pomagania. Bycie osobą publiczną wiążę się z nieustannym byciem ocenianym przez innych. To, co gwiazdy robią bądź to, czego nie robią jest przedmiotem ciągłych dyskusji.

Zawsze znajdą się tacy, którzy pozytywnie skomentują poczynania celebrytów, jednak nie brakuje też takich, którzy w każdym aspekcie widzą wady i chęć wypromowania swojego pozytywnego wizerunku.

Przypomnij sobie o: EDYTA GÓRNIAK WYPOCZYWA POD PALMAMI. WIDOKI ZAPIERAJĄ DECH W PIERSIACH

Jak informował portal "Życie": TYCH RESTAURACJI NIE POSTAWIŁA NA NOGI NAWET MAGDA GESSLER. NAJWIĘKSZE PORAŻKI "KUCHENNYCH REWOLUCJI"

Portal "Życie" pisał również: POLSKA POGODA ZUPEŁNIE ZWARIOWAŁA. W LASACH POJAWIŁY SIĘ GRZYBY I TO W ŚRODKU ZIMY