Edyta Górniak już raz była zamężna. Swój pierwszy ślub wzięła w 2005 roku. Obok popularnej piosenkarki przed ołtarzem stanął wtedy gitarzysta, Dariusz Krupa.

Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a para rozstała się zaledwie po pięciu latach. Po tym ciężkim doświadczeniu polska diwa długo dochodziła do siebie i nie chciała nawet myśleć o kolejnym zamążpójściu.

Gwiazda szykuje się do ślubu

Wszystko jednak wskazuje na to, że Edyta Górniak jest już gotowa, aby kolejny raz powiedzieć sakramentalne „tak”. Podobno największa diwa polskiej sceny muzycznej rozpoczęła właśnie przygotowania do ślubu!

To z pewnością byłoby wielkie wydarzenie dla całego show-biznesu. Edyta Górniak jest bowiem uznawana za jedną z naszych największych gwiazd. To właśnie jej występ w 1994 roku okazał się największym polskim sukcesem w historii konkursu Eurowizji.

Od tamtej pory gwiazda miała swoje wzloty i upadki, ale cały czas cieszy się niekwestionowaną sławą i popularnością. Jej ślub z powodzeniem mógłby aspirować do miana ślubu roku. Jednak z kim piosenkarka stanie przed ołtarzem?

Do tej pory Edyta Górniak nie miała szczęścia w miłości. Choć w jej życiu pojawiało się wielu przystojnych mężczyzn, jednak żaden z nich nie zagrzał miejsca na dłużej.

Niedawno gwiazda łączona była m.in. ze swoim instruktorem jazdy, pod okiem którego uczyła się prowadzić samochód w popularnym show „My Way”. Para spotykała się również poza programem i widać było, że czują się dobrze w swoim towarzystwie.

Warto także wspomnieć, że pod koniec ubiegłego roku na łamach programu Kuby Wojewódzkiego gwiazda sama przyznała, że jest obecnie w związku. Edyta Górniak podkreśliła, że ze swoim partnerem spotykają się od dłuższego czasu, jednak nie chciała zdradzić więcej informacji na jego temat:

No, spotykam się z kimś. Czy to coś poważnego, to życie pokaże

Teraz w rozmowie z Super Expressem Edyta Górniak poruszyła temat swojego ślubu. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda już jest na niego gotowa! Diwa zdradziła przy tym, czyją kreację chciałaby założyć tego wyjątkowego dnia:

Jeśliby się zdarzyło, że pojawi się mężczyzna, który skradnie moje serce i przyjmę od niego zaproszenie do wspólnego życia, to chciałabym, żeby to właśnie Viola Piekut przygotowała kreację.

Warto wspomnieć, że Viola Piekut zaprojektowała już jedną sukienkę dla polskiej diwy. Gwiazda wystąpiła w niej na jednym ze swoich koncertów. Być może niebawem Edyta Górniak będzie miała kolejną okazję, by założyć kreację polskiej projektantki.

Na portalu "Życie" dowiesz się... EDYTA GÓRNIAK JEST ZAKOCHANA. O WSZYSTKIM OPOWIEDZIAŁA WOJEWÓDZKIEMU

Warto sobie przypomnieć... GORĄCE ZDJĘCIA EDYTY GÓRNIAK Z MĘŻCZYZNĄ. WIDZIANO ICH W KLUBIE, PÓŹNIEJ ODJECHALI JEDNĄ TAKSÓWKĄ. CZY TO POCZĄTEK PŁOMIENNEGO ROMANSU

Portal "Życie" informował także o... ROKSANA WĘGIEL SKOMENTOWAŁA PLOTKI O ZAWIESZENIU KARIERY. CZY MŁODA PIOSENKARKA PLANUJE PRZERWĘ