Serial „Ranczo” bił rekordy popularności przez wiele lat. Nadal powtórki emitowane na TVP HD przyciągają wielu widzów.

Niestety, kilka lat temu producenci zdecydowali się na zakończenie produkcji. Dlaczego 10. sezon był ostatni? W końcowych scenach główna postać została prezydentem Polski. Być może trudne byłoby kręcenie scen z udziałem Piotra Kozioła w zaimprowizowanym Pałacu Prezydenckim.

Napływają do nas jednak pomyślne wieści! Zdecydowano się na kontynuację „Rancza” w wersji filmowej. Robocza nazwa brzmi „Ranczo. Zemsta czarownic”, a aktorzy mają pojawić się na planie w czerwcu tego roku.

Najprawdopodobniej producenci otrzymali wsparcie finansowe z pewnego źródła, bowiem to od uzyskania funduszy zależało być albo nie być nowego filmu.

Udział w produkcji zapowiedziała większość ekipy znanej widzom z serialu. Pojawi się więc Cezary Żak, znakomicie grający podwójna rolę – wójta i proboszcza.

Nie może też zabraknąć jego najwierniejszego kompana – Czerepacha (w tej roli Artur Barciś). Swoje terminy zarezerwowała również Ilona Ostrowska, która wciela się w postać Lucy.

Czy na planie pojawi się tez jej serialowy mąż? Stoi to pod dużym znakiem zapytania. W rolę Kusego wcielał się bowiem Paweł Królikowski.

Aktor przechodzi ostatnio ciężkie chwile. Niedawno było hospitalizowany, a obecnie przechodzi trudną rehabilitację. Czy zdąży wyleczyć się do czerwca?

Fani nie wyobrażają sobie nowego filmu bez ich ulubieńca. Trzymamy więc kciuki. Panie Pawle, dużo zdrowia!

Przypomnij sobie o… PAWEŁ KRÓLIKOWSKI JEST POWAŻNIE CHORY. POPULARNY AKTOR WSZYSTKO ZAWDZIĘCZA SWOJEJ ŻONIE

Jak informował portal Życie: UCZESTNIK PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY” MA NOWĄ PARTNERKĘ. CZY TO JEGO BYŁA NARZECZONA [ZDJĘCIA]

Portal Życie pisał również o… ZNACIE JUŻ NIEBIESKIE BANANY? TEN WYJĄTKOWY OWOC MA TEŻ OBŁĘDNY SMAK. CZY MOŻNA JE DOSTAĆ W POLSCE