Michał Wiśniewski to niezwykle barwna postać. Lider zespołu Ich Troje od zawsze swoją postacią wzbudzał wielkie emocje.

Jego poruszający wywiad dla Radia Zet wzbudził duże zainteresowanie. Rozmowę z wokalistą przeprowadził Michał Figurski.

Tym razem Michał Wiśniewski wyjaśnił, jakie choroby go dotknęły, a które z nich były jedynie fałszywymi plotkami. Z czym mierzył się słynny piosenkarz?

Problemy zdrowotne Michała Wiśniewskiego

Wokalista zespołu Ich Troje opowiedział między innymi o swoim nowotworze. Zdradził, że ma wycięty nowotwór – podskórniaka złośliwego.

Jak podkreśla, swego czasu poinformował fanów, że będzie przez jakiś czas „niedysponowany” przez nowotwór – posypały się gromy mówiące o tym, że próbuje się wybić na swojej chorobie. To skłoniło go do pokazania badania.

Po ujawnieniu prawdy Wiśniewski zauważył, że popełnił błąd – z perspektywy czasu mówi, że nie musiał tłumaczyć się z tych szczegółów. Poinformował jednak, jakie inne choroby dotknęły go przez ostatnie lata.

Wiśniewski zaznaczył, że nigdy nie miał kłopotów z hazardem ani depresji, jednak jest uzależniony od papierosów. Jak dodał, pali „w ilościach przemysłowych”.

Innym problemem zdrowotnym Michała Wiśniewskiego jest również łuszczyca. Gwiazdor opowiedział, że objawia się u niego na kolanach, łokciach, zgięciach oraz paznokciach.

Uciął plotki o rzekomym zakupoholizmie, lekomanii oraz narkomanii – zdecydowanie zaprzeczył tym doniesieniom.

Następnie poinformował o tym, że miał problem z alkoholem. Twierdzi jednak, że jest „za inteligentny na terapię”.

Życie w trzeźwości umożliwia mu stosowanie tzw. wszywek. Dodaje jednak, że bardzo lubi pić alkohol i w chwilach, gdy kończy mu się wszywka, z chęcią sięga po kieliszek.

Przypomnij sobie o… ŻYCIE RODZINY PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. JAK RADZĄ SOBIE BLISCY W OBLICZU OSTATNICH WYDARZEŃ

Jak informował portal Życie: MICHAŁ WIŚNIEWSKI OŚWIADCZYŁ SIĘ NOWEJ PARTNERCE. CZY BĘDZIE PIĄTY ŚLUB W ŻYCIU LIDERA "ICH TROJE"

Portal Życie pisał również o… WIŚNIEWSKI SPODZIEWA SIĘ PIĄTEGO DZIECKA, A SYLWESTRA SPĘDZIŁ Z BYŁĄ ŻONĄ. CZY TO OZNACZA WIELKI POWRÓT