Wokalista zespołu „Ich Troje” znany jest ze swojej dobroduszności. Michał Wiśniewski kocha pomagać innym i robi to w każdej możliwej sytuacji. Mężczyzna co roku organizuje akcję dobroczynną „Wiśnia dzieciom”, z której to relację – jak dotychczas- co roku robiła telewizja TVN.

W tym, roku Michał Wiśniewski ponownie wyszedł z propozycją współpracy. Muzyk napisał wiadomość, w której informuje o tym, że w tym roku akcja również odbędzie się i pytaniem czy „Dzień dobry TVN” chciałoby wyemitować materiał z wydarzenia. Jak dotąd telewizja zawsze wspomagała akcję Wiśniewskiego. W tym roku jednak odmówiła muzykowi, dlaczego?

Współpraca z telewizją TVN

Michał Wiśniewski bardzo chętnie pomaga potrzebującym dzieciom z domów dziecka. Sam jako młody chłopak wychowywał się w jednym, z ośrodków, przez co dziś chętnie angażuje się w pomoc mieszkającym w nich dzieciom. Kiedy Wiśniewski zwrócił się do TVN-u z prośbą o współpracę, odpowiedź telewizji okazała się być zadziwiająca. Co zrobił muzyk?

Zdenerwowany Wiśniewski postanowił opublikować treść rozmowy, w której to TVN proponuje mu wymianę. Telewizja wyemituje reportaż z domu dziecka, w zamian za to, że on pokaże się w mediach z nową partnerką.

- A czy możemy to połączyć z jakąś bardziej osobistą rozmową z partnerką? O akcji oczywiście też opowiemy i pokażemy - otrzymał odpowiedź Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski oburzony propozycją stacji

Zdenerwowany Wiśniewski postanowił upublicznić rozmowę z TVN-em i jednocześnie podziękować innym stacjom za wsparcie.

- Od 24 lat organizacji akcji "Wiśnia dzieciom" nie spotkałem się z takim barterem: pokaż u nas partnerkę, a my przy okazji opowiemy o akcji. Hmm. Trochę słabe "Dzień dobry TVN" i zarazem wielka szkoda. Chodziło tylko o to, aby jak zwykle zachęcić życzliwych do pomagania na co dzień. My w każdym razie jedziemy od 15 do 22 grudnia. Jak zwykle. Będą z nami, jak co roku, Polsat News i "Pytanie na śniadanie". Dziękujemy.