Michał Wiśniewski znany jest ze swoich czerwonych włosów oraz z tego, że w jego życiu nigdy nie brakowało kobiet. Wokalista zespołu "Ich Troje" był już czterokrotnie żonaty. Pierwszą żoną Wiśniewskiego była Magda Femme. 

Drugą żoną była Mandaryna. Piosenkarz ma z nią dwoje dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę. Związek Michała i Mandaryny zakończył się w 2006 roku. Niedługo potem wokalista pobrał się z Anną Świątczak.

Z trzecią partnerką ma dwie córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę.  Związek Anny i Michała również nie przetrwał. Czwartą żoną lidera "Ich Troje" była Dominika Tajner, z którą rozwiódł się we wrześniu 2019 roku.

Kim jest nowa partnerka Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski ze swoją nową partnerką Pauliną poznali się zaledwie kilka miesięcy temu przez internet. Para bardzo szybko znalazła wspólny język, a początkowa przyjaźń zaczęła przeradzać się w miłość.

Jak donosił "Fakt", Paulina bardzo szybko zauroczyła się Wiśniewskim:

„Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi”,

Po kilku tygodniach znajomości nowa partnerka wprowadziła się do wokalisty. Wiadomo, iż tak samo, jak muzyk, kobieta wychowuje czworo dzieci. Niedawno pojawiły się również plotki na temat tego, iż zakochani spodziewają się wspólnego potomka. Dotychczas jednak nikt nie potwierdził tych doniesień. 

Czy będzie piąty ślub? 

Pod koniec grudnia Michał Wiśniewski oświadczył się Paulinie. Potwierdził tę informację znajomy pary, który opublikował w sieci zdjęcie z dopiskiem "Po zaręczynach Michała i Poli". Sam wokalista zmienił również status związku na Facebooku. 

Wiele osób zastanawia się, kiedy lider "Ich Troje" poprowadzi ukochaną do ołtarza. W jednym z wywiadów w programie "Pytanie na śniadanie" wokalista jakoby potwierdził, że zamierza pobrać się po raz piąty.

„Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość. I zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak”

Przypomnij sobie o: NATALIA SZROEDER ZOSTANIE MAMĄ? WYPOWIEDŹ WOKALISTKI NIE POZOSTAWIA ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI

Jak informował portal "Życie": ROKSANA WĘGIEL NAGLE POSTANOWIŁA ZAWIESIĆ KARIERĘ. WSZYSTKO Z POWODÓW RODZINNYCH

Portal "Życie" pisał również: KTO WYSTĄPI W „TAŃCU Z GWIAZDAMI”? ZNAMY KOLEJNE NAZWISKO UCZESTNICZKI. JEST SPORYM ZASKOCZENIEM