Program "The Voice Kids" podbił serca polskiej publiczności. Muzyczne show dla dzieci jest wylęgarnią prawdziwych talentów. To właśnie dzięki tej produkcji mogliśmy poznać dwie, zdolne nastolatki, które jako reprezentantki Polski zwyciężyły w konkursach Eurowizji Junior 2018 i 2019.

Mowa tu oczywiście o Roksanie Węgiel i Viki Gabor. Nastolatki były objawieniem poprzednich edycji show. Dziś ich utwory grane są we wszystkich, polskich rozgłośniach radiowych. Nic dziwnego, że, w ślad za młodymi gwiazdami, na castingi do programu "The Voice Kids" przychodzą tłumy.

W tym roku ruszyła już trzecia edycja muzycznego programu dla utalentowanych dzieciaków. I choć obecnie program jest na etapie przesłuchań w ciemno, jurorzy, czyli Cleo, Thomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski, mogli poznać już prawdziwe wokalne perełki.

"The Voice Kids 3"

W nowej edycji show serca jurorów i publiczności skradł Marcin Maciejczak. Chłopiec wykonał utwór z filmu "Narodziny gwiazdy" - "I’ll Never Love Again” i sprawił, że odwróciły się wszystkie fotele trenerskie.

Duże wrażenie zrobiła też Kinga Wołoszyn, która oczarowała publiczność wykonaniem piosenki "Sztorm".

Tych dwoje już okrzyknięto finalistami show, warto jednak pamiętać o tym, że przesłuchania w ciemno wciąż trwają, a już niebawem na scenie mogą pojawić się kolejne młode talenty. Czy córka znanego piosenkarza okaże się jednym z nich?

Córka polskiego muzyka pojawi się na przesłuchaniach

W najbliższych odcinkach show wystąpi Julia Totoszko, córka znanego wokalisty - Mariusza Totoszko. 14-latka może być niemałą konkurencją dla Marcina i Kingi. Aspirująca piosenkarka ma już na swoim koncie spore doświadczenia sceniczne.

Nastolatka pochodzi z muzykalnej rodziny, a "The Voice Kids" nie będzie pierwszym talent show, w którym weźmie udział. Julia Totoszko występowała już w programie "Mali giganci" w drużynie Natalii Lesz.

Zaprezentowała wówczas utwory „Derniere Danse” Indili oraz „Happy” Pharrella Williamsa. Już wtedy zauważono talent Julii. Czy teraz młoda wokalistka podbije serca jurorów "The Voice Kids"?

Nie mamy wątpliwości, wystarczy posłuchać jej wykonań!

Przypomnij sobie: INTERNAUCI JUŻ MAJĄ SWOJEGO FAWORYTA 3. EDYCJI "THE VOICE KIDS". JEGO WYSTĘP DOPROWADZIŁ KIEDYŚ AGNIESZKĘ CHYLIŃSKĄ DO ŁEZ

Jak informował portal "Życie": CLEO POPŁAKAŁA SIĘ W PIERWSZYM ODCINKU „THE VOICE KIDS”. CO JĄ TAK MOCNO WZRUSZYŁO

Portal "Życie" pisał również: ZENEK MARTYNIUK BĘDZIE KANDYDATEM POLSKI NA EUROWIZJI? JEST KOMENTARZ GWIAZDORA DISCO POLO