Alicja Majewska wciąż od czasu do czasu pojawia się na scenie. Jej koncerty są jednak uzależnione w dużej mierze od samopoczucia artystki. Nie kryje się z tym, że z uwagi na wiek i stan zdrowia nie jest w stanie być już aż tak aktywna zawodowo, jak kiedyś.

Piosenkarka wyznała, że nie decyduje się nawet na krótkie trasy koncertowe, jeśli nie czuje się w pełni sił. Pewnego razu odwołała nawet trasę w Stanach Zjednoczonych z powodu zdrowia oraz zbyt słabych zysków.

Niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, że gwiazda ma jeszcze inne problemy.

Alicja Majewska nie mogła sobie z tym poradzić. Jedno wydarzenie odmieniło wszystko

Mimo, że wokalistka do dnia dzisiejszego jest bardzo popularna, to bardzo rzadko koncertuje i raczej nie pojawia się na salonach. Aktualnie skupia się głównie na swoim zdrowiu, o które w końcu ma możliwość zadbać.

Jak sie okazuje w pewnym okresie Alicja Majewska miała ogromne problemy finansowe. Przez cały czas musiała wyliczać każą złotówkę i odmawiać sobie wielu rzeczy. Nie chodzi tu jednak o przyjemności, a przyziemne rzeczy!

Wokalistka musiała podjąć ważną decyzję

Niegdyś Alicja Majewska zdradziła, że otrzymuje jedynie nieco powyżej 1000 złotych emerytury. Nikogo nie dziwi więc fakt, że trudno jej było zarządzać pieniędzmi tak, aby starczyło na wszystkie podstawowe opłaty.

Od wielu lat noszę w portfelu zieloną legitymację, ale na moje konto wpływa niewiele ponad 1000 zł emerytury
- mówiła w jednym w wywiadów.

W szczycie kariery wokalistka kupiła wymarzoną willę na warszawskim Zaciszu. Dom był do remontu, który zajął sporo czasu. Kiedy wreszcie udało jej się go odświeżyć i zaczęła czuć się tam swobodnie, okazało się, że musi sprzedać nieruchomość.

Niestety niewielkie świadczenia emerytalne nie były w stanie pokryć wysokich opłat za dom. Z tego względu artystka musiała pojąć ważny krok i zdecydować się na coś o wiele mniejszego i tańszego w utrzymaniu.

Alicja Majewska obecnie ma mniejsze mieszkanie, dzięki czemu łatwiej jest jej wygospodarować pieniądze na podstawowe opłaty i potrzeby, takie jak leki czy żywność. Mimo tego, wciąż to bardzo mało i trudno z tego wyżyć.

Może zainteresuje Cię to: EMERYTURA MARYLI RODOWICZ JEST TAK NISKA, ŻE NIE WYSTARCZA JEJ NA RACHUNKI. PRZYZNAŁA, ILE DOSTAJE CO MIESIĄC NA KONTO

Zobacz także: GWIAZDY UJAWNIAJĄ WYSOKOŚĆ SWOJEJ EMERYTURY. ILE OTRZYMUJE ZENEK MARTYNIUK CZY IRENA LIPIŃSKA, SERIALOWA WDOWA PO MOSTOWIAKU

Portal "Życie" poleca: ANNA JANTAR I KRZYSZTOF KRAWCZYK TRZYMALI TO W TAJEMNICY. CO ŁĄCZYŁO OBOJGA ARTYSTÓW