Anna Jantar była bardzo znaną piosenkarką w Polsce, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że znała się z Krzyszfotem Krawczykiem. Jak się okazuje jednak, dopiero po śmierci artystyki wyszło na jaw, co tak naprawdę łączyło tych dwojga.

Anna Jantar i Krzysztof Krawczyk bardzo dobrze się znali

Niewiele osób wie o tym, że Anna Jantar i Krzysztof Krawczyk bardzo dobrze się znali. Choć z pewnością spotykali się na jednej scenie muzycznej, to teraz wiadomo też, że często spotykali się również prywatnie.

Podobno polski wokalista świetnie dogadywał się z jej mężem, Jarosławem Kukulskim oraz córką Natalką. Mała dziewczynka nazywała go nawet wujkiem.

Co ciekawe, to Anna Jantar miała stworzyć znany utwór "To co dał nam świat". Przedwczesna śmierć niestety pokrzyżowała te plany. Z tego powodu ostatecznie piosenkę wykonał Krzysztof Krawczyk.

Z Anią miałem znakomity kontakt. To była osoba pełna radości, uśmiechu. Umiała śpiewać, atakowała tak dźwięk, że ludzie jej wierzyli. A o to chodzi w śpiewaniu. Ludzie muszą odczuwać szczerość w głosie, a Ania te warunki spełniała. Szczęście od Boga, że kontynuuje to Natalka Kukulska, która do dziś nazywa mnie wujkiem
- wspominał artysta w swojej biografii "Życie jak wino".

Krzysztof Krawczyk bardzo przeżył śmierć artystki

Annę Jantar i Krzysztofa Krawczyka łączyła wyjątkowa przyjaźń. Dopiero po jej śmierci wyszło na jaw, że artyści bardzo dobrze się znali i często widywali. Wokalista czasami wspomina, że w tamtym momencie nie mógł powstrzymać łez. W całej tej sytuacji był ogromnym wsparciem dla jej męża, Jarosława Kukulskiego.

Przeżyłem z nim noc po wypadku, piliśmy wódkę, mówił, że wciąż Anię czuje. Dawno tak nie płakałem, jak wtedy z nim, taka męska stypa. Wspominaliśmy niedawno spędzone razem wakacje w Ustce, mała Natalia bawiła się z moim Krzysiem
- wspomina artysta.

Krótko po śmierci Anny Jantar, jej mąż zaniósł do radia stary przebój artystki. Mimo, że utwór był smutny i nie pasował do stylu, w jakim puszczano wtedy piosenki w rozgłośni, to jednak zdecydowano się go odświeżyć. Powodem była wiadomość, że pierwotnie miała go zaśpiewać Anna Jantar. Dzięki Krzysztofowi Krawczykowi zdobył dużą popularność.

Może zainteresuje Cię to: CO ŁĄCZY ANNĘ JANTAR I MARYLĘ RODOWICZ? PRZEZ WIELE LAT TRZYMAŁY TO W SEKRECIE

Polecamy także: NIEJASNE OKOLICZNOŚCI WYPADKU Z 1980 ROKU. CZY ANNA JANTAR MOGŁA TEGO UNIKNĄĆ

Portal "Życie" informował o: ŻEGNAMY JEDNĄ Z NAJPOPULARNIEJSZYCH AKTOREK NA ŚWIECIE. POLACY POKOCHALI JĄ ZA ROLĘ W "STAR TREKU"