Przed 3 tygodniami Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Nadal jednoznacznie nie odpowiedziano jednak na pytanie, z jakiego powodu para książęca podjęła tak drastyczną decyzję.

Niektórzy uważają, że Meghan Markle i książę Harry zwyczajnie w świecie zmęczeni są ciągłą nagonką na nich w mediach oraz krytyki ze stony Brytyjczyków. Pojawiła się także teoria, że małżeństwo pragnie chronić swojego syna, Archiego przed presją życia w rodzinie królewskiej.

Być może nigdy nie dowiemy się, jak było naprawdę. W ostatnim czasie pojawiły się jednak nowe spekulacje, jakoby w całej sytuacji miała maczać palce Camilla Parker-Bowles.

Camilla Parker-Bowles jest odpowiedzialna za decyzję Meghan Markle i księcia Harry’ego?

W Radar Online napisano:

Wiedziała, że tak się dzieje, i rzeczywiście powiedziała Meghan, aby podążyła za głosem serca i odeszła, jeśli będzie musiała. (…) Karol miał nadzieję, że Camilla będzie miała uspokajający wpływ na całą sprawę, ale był ślepy na jej intrygi, które toczą za jego plecami.

Niewątpliwie Camilla Parker-Bowles miała okazję, aby wyoowiedzieć się odnośnie decyzji Meghan Markle i księcia Harry’ego. Teoria jakoby jednak wpłynęła na nią wciąż budzi podejrzenia.

W końcu wspierając ich rezygnację byłaby tak naprawdę przeciwko swojemu mężowi, a poza tym byłoby to dla niej spore ryzyko. Co mogłoby ją do tego skłonić? Czy zrobiłaby to, gdyż uważa, że to najlepsze rozwiązanie dla pary książęcej, czy może dla całej rodziny królewskiej?

Księżna Camilla zagrała nieczysto?

Jak się okazuje, Camilla Parker-Bowles miała zagrać nieczysto kierując się wyłącznie własnymi korzyściami.

Camilla potajemnie rozkoszuje się całym tym dramatem i jest świetna w grze na wszystkich frontach, niczym sprytny polityk
- mówi tajemniczy informator.

Prawdopoodbnie Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję na długo przed rozmową z Camillą Parker-Bowles. Póki co nie wiadomo, czy księżna im doradzała, a nawet czy rzeczywiście konsulowali się tej sprawie. Nie mniej jednak mogła mieć w tym interes.

Wiedząc, że niedługo zasiądzie na tronie wraz z księciem Karolem, być może chciała zachować status quo i utrzymać w ten sposób rodzinę królewską w ryzach.

Zasadniczo tylko odlicza czas i utrzymuje wszystkich blisko siebie, dopóki sama nie zasiądzie na tronie
– dodała osoba z wewnątrz.

Może zainteresuje Cię to: KSIĄŻĘ KAROL I CAMILLA UKRYWAJĄ PRZED ŚWIATEM SWOJEGO SYNA? MĘŻCZYZNA TWIERDZI, ŻE ZOSTAŁ ODDANY DO ADOPCJI

Polecamy również: DZIECI KSIĘŻNEJ CAMILLI NIE MAJĄ ZBYT BLISKICH RELACJI Z MAMĄ? POZOSTAJĄ Z DALA OD RODZINY KRÓLEWSKIEJ. Z JAKIEGO POWODU

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: JAKIE RELACJE ŁĄCZĄ MEGHAN MARKLE Z MATKĄ? PRAWDA JEST ZASKAKUJĄCA