Peny Junor, specjalistka od rodziny królewskiej, w rozmowie z amerykańskim Elle zdradziła kilka nieznanych dotąd szczegółów dotyczących romansu księcia Karola z Camillą Shand oraz odniosła się do informacji zwartych w serialu The Crown.

W serialu The Crown możemy zaobserwować jak rozpoczął się romans księcia Karola z Camillą Shand. Para poznała się na meczu polo w 1970 roku. Zakochali się w sobie po uszy. Królowa Elżbietą II nie polubiła jednak wybranki syna.

Camilla 3 lata później wzięła ślub z brygadierem Andrew Parker Bowlesem. Pomimo tego utrzymywała wciąż kontakt z księciem Karolem, który w 1981 roku poślubił Dianę.

Podczas gdy Karol i Camilla spotykali się ze sobą, siostra księcia romansowała z Andrew. Ten z kolei wciąż utrzymywał bliskie stosunki z Camillą. Według Penny Junor mężczyzna był niewierny i romansował z wieloma kobietami. Camilla jednak wciąż go kochała, w końcu byli już ze sobą siedem lat.

Camilla postanowiła ruszyć dalej. W serialu The Crown widzimy nawet, jak Camilla kibicuje Karolowi podczas meczu polo przeciwko drużynie Parkera-Bowlesa. Wiele źródeł podaje, że para właśnie wtedy się poznała.

Specjalistka od rodziny królewskiej twierdzi jednak, że miała to miejsce nieco wcześniej. Poznała ich ponoć wspólna przyjaciółka z Cambridge, Lucia Santa Cruz, której ojciec był chilijskim ambasadorem w Wielkiej Brytanii.

Penny Junon potwierdza, że Camilla i Karol poznali się wtedy, gdy księżniczka Anna, zaczęła spotykać się z Andrew Parkerem-Bowlesem. Ten osobliwy czworokąt trwał co najmniej rok.

Specjalistka dodaje, że romans Karola i Camilli trwał wówczas zaledwie sześć miesięcy. Ponadto gdy Camilla romansowała z księciem, wciąż spotykała się z Andrew, a Karola traktowała jako przyjaciela, nie myślała o nim jako o potencjalnym partnerze.

Autorka książek o rodzinie królewskiej twierdzi również, że Karol nie chciał się początkowo wiązać z Camillą na poważnie:

- „Nie sądzę, żeby zakochała się w Karolu na tym etapie. Myślę, że bardzo go lubiła, świetnie się razem bawili. Myślę, że on w tym czasie zakochał się w Camilli, ale na pewno nie myślał wtedy o małżeństwie. Miał 23 lata”.

Po latach Karol i Camilla odnowili swoją relację i ponownie się związali. Para wzięła ślub w 2005 roku. Księżniczka Anna wyszła wzięła ślub z Markiem Philipsem, mistrzem olimpijskim w jeździectwie, w 1973 roku. W 1992 roku ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem związała się z Timothym Laurecem, brytyjskim żołnierzem zawodowym.

Przypomnij sobie o… DOMINIKA KORWIN-MIKKE ZDRADZA CZYM UWIÓDŁ JĄ MĄŻ. JAKI TALENT SKRYWA POLITYK

Jak informował portal Życie: RECEPTA ZENKA MARTYNIUKA NA DUŻE PIENIĄDZE. WARTO ROBIĆ TO, CO SIĘ KOCHA

Portal Życie pisał również o… BRAKUJE PIENIĘDZY NA TRZYNASTKI, 500+ TEŻ NIEPEWNE. ŚWIADCZENIA SOCJALNE POD ZNAKIEM ZAPYTANIA