W maju ubiegłego roku Izabela Janachowska doczekała się swojego pierwszego dziecka z ukochanym Krzysztofem Jabłońskim. Jak obecnie wygląda 9-miesięczny Christoper Alexander?

Znana ekspertka ślubna opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać, do kogo najbardziej podobny jest maluch. Ten uroczy, rodzinny kadr podbił serca internautów.

Izabela Janachowska opublikowała zdjęcie z synkiem

Izabela Janachowska bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z życia prywatnego. W ostatnim czasie w mediach społecznościowych zamieszcza sporo fotografii swojego synka, Christophera Alexandra.

Najnowsza fotografia opublikowana na Instagramie gwiazdy wzbudził ogromne zainteresowanie wśród jej obserwatorów.

[quote author=""]Najważniejszym śladem, który pozostawię po sobie na tym świecie, jest mój syn [tłum. red.][/quote] – napisała w opisie pod zdjęciem.

W ciągu chwili od wstawienia posta pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani spekulowali nad tym, do kogo maluch jest najbardziej podobny. Zdania były jednogłośne.

Syn Izabeli Janachowskiej to wykapany tata

Jak się okazuje, większość internautów było zdania, że mały Christopher do złudzenia przypomina tatę.

Kopia taty!
– napisała jedna z obserwujących.

Jaki on jest duży! Bardzo podobny do taty
– dodała kolejna.

Piękne zdjęcie mamusiu, ale chłopczyk bardziej podobny jest do Taty
– pisała fanka.

Podobny do Tatusia. Zdecydowanie
– podsumowała następna internautka.

Wśród wszystkich komentujących jedynie kilka osób stwierdziło, że chłopiec jest podobny do obojga rodziców. Tak czy owak zdjęcie z pewnością podbiło serce internautów.

Trudno nie zgodzić się, że widok ten jest wyjątkowo uroczy!

Może zainteresuje Cię to: OJCIEC IZABELI JANACHOWSKIEJ NIE CHCIAŁ JEJ ZWIĄZKU Z MILIARDEREM? TRUDNO BYŁO MU TO ZAAKCEPTOWAĆ

Polecamy także: GWIAZDA POCHWALIŁA SIĘ NOWYMI ZDJĘCIAMI SYNKA. KTO SKRADŁ UWAGĘ INTERNAUTÓW

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: FANI ZAMARLI NA WIDOK NAJNOWSZEGO ZDJĘCIA KRÓLIKOWSKIEGO. NIE MOGLI UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM