Antek, syn Pawła Królikowskiego, który aktualnie przebywa w szpitalu postanowił nieco odpocząć od problemów rodzinnych. W tym celu wyjechał na krótkie wakacje nabrać sił i poztywnej energii, aby dalej móc wspierać ojca w trudnych chwilach i wrócić do swoich obowiązków zawodowych.

Aktor podczas wyjazdu aktywnie korzysta mediów społecznościowych. Chętnie dzieli się z fanami zdjęciami, na których pokazuje się świetnie bawi się na urlopie. Jedna z ostatnich fotografii wzbudziła szczególne zainteresowanie obserwatorów. Widok ten wprawił wielu internautów w osłupienie.

Poruszające zdjęcie Antka Królikowskiego

Antek Królikowski wyjechał na wakacje do Tajlandii wraz ze swoją ukochaną. Para postanowiła odetchnąć od codziennych problemów i naładować baterie przed zbliżającym się natłokiem pracy. Aktor chętnie dodaje zdjęcia z podróży na swoim instagramowym profilu.

Przy okazji publikacji ostatniego zdjęcia Królikowski zdradził, że wraz ze swoją partnerką, Kasią uwielbiają poznawać nie tylko nowe miejsca, ale też nowe smaki.

Tym razem artysta odwiedził lokalną knajpę, która cieszy ogromną popularnością wśród miejscowych. Słynie z tamtejszych, niecodziennych przysmaków wzbudzających wiele kontrowersji wśród turystów.

Aktor zapozował do zdjęcia trzymając w ręku dużą wykałaczkę, na której nabity był skorpion. Królikowski wyglądał na nim na przerażonego. Ostatecznie jednak zdecydował się skonsumować chrupiącą przekąskę.

Nie da się ukryć, że Antek ma w sobie wiele odwagi. W końcu według najnowszych informacji koronawirus szalejący na terenie Azji powstał właśnie między innymi w wyniku przyrządzania tego typu przysmaków w złych warunkach, bez należytej dbałości o higienę. Syn Pawła Królikowski wydaje się jednak nie być tym zbytnio przejęty.

Fanom opadła szczęka na widok fotografii

Fani gwiazdora nie mogli uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczyli jego najnowszą fotografię. Dziwili się, że z uwagi na obecne okoliczności zdecydował się spożyć przysmak w takich warunkach.

W ciągu kilku minut od publikacji posta pod zdjęciem znalazło się mnóstwo komentarzy.

Uważaj na koronawirus
- ostrzega jedna z internautek.

Tylko nie szczury i nietoperze
- dodaje kolejna.

Smakuje jak chipsy solone. Jadłam w tym samym miejscu
- zdradza obserwatorka.

Może zainteresuje Cię to: ŻYCIE RODZINY PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. JAK RADZĄ SOBIE BLISCY W OBLICZU OSTATNICH WYDARZEŃ

Zobacz także: PAWEŁ KRÓLIKOWSKI PRZESZEDŁ KOLEJNĄ OPERACJĘ. NIESTETY, W TRAKCIE POJAWIŁY SIĘ KOMPLIKACJE. JAK CZUJE SIĘ AKTOR

Portal "Życie" poleca: TO MOŻE BYĆ OSTATNIA RZECZ W SHOW BIZNESIE, KTÓRĄ ZROBI BEATA TYSZKIEWICZ. CO TAKIEGO PLANUJE AKTORKA