Jak obecnie czuje się Paweł Królikowski? Według najnowszych informacji jego stan znacznie się ustabilizował. Jak donosi Fakt, jego najbliższa rodzina podjęła już decyzje dotyczące dalszego leczenia aktora.

"Małżonkowie już myślą o rehabilitacji, która prawdopodobnie odbędzie się w Niemczech" - donosi tabloid.

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Ostrowska-Królikowska tak bardzo martwi się o swojego męża. Cztery lata temu Paweł Królikowski otarł się o śmierć. Nagle poczuł bardzo silny ból i zawroty głowy, dlatego jego żona natychmiast wezwała pogotowie. Interwencja neurochirurgów uratowała aktorowi życie. Przeszedł poważną operację tętniaka mózgu cudem unikając trepanacji czaszki. Po pewnym czasie udało mu się powrócić do zdrowia.

Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną stanu zdrowia aktora jest choroba onkologiczna. A jeszcze w październiku ubiegłego roku Królikowski mówił:

- Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą.

Młodszy o pięć lat brat aktora, Rafał Królokowski, również mocno przeżywa tragedię jaka dotknęła Pawła. Odwiedza go w szpitalu, dowiaduje się o stan zdrowia i mimo, że media nie wspominają bezpośrednio o jego roli w tym trudnym czasie, cierpi równie mocno jak pozostali członkowie rodziny.

Syn chorego aktora, Antek Królikowski, który wcześniej nie komentował w żaden sposób rodzinnej sytuacji, udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie, które przedstawia jego i jego ojca. Obaj panowie stoją za złotą ramą obrazu przybijając "żółwika". Zdecydowanie najbardziej przykuwają wzrok ich roześmiane twarze. Internauci nie mogą powstrzymać łez wzruszenia, tym bardziej patrząc na wymowny podpis pod zdjęciem:

"Tato" - oraz emotikonkę serca i królika.

Tak niewiele słów, a jednak podpis pokazuje, jak bardzo syn wspiera swojego ojca w powrocie do zdrowia.

Do tych życzeń dołącza się również nasza redakcja.

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal Życie pisał również o… „ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA