Dwa lata temu świat muzyki stracił jedną z najjaśniejszych polskich gwiazd - Korę. Artystka odeszła w lipcu przegrywając walkę z chorobą nowotworową. 57-latka pozostawiła po sobie wspaniały dorobek muzyczny, a wielu fanów wspomina wokalistkę z uśmiechem.

Partner Kory wciąż nie może o niej zapomnieć

Choć Kamil Sipowicz jest już w kolejnej relacji, wciąż wspomina swoją wieloletnią partnerkę Korę. Jakiś czas temu mężczyzna wydał nawet książkę pt. „Miłość zaczyna się od miłości”, w której to opowiada o swojej długoletniej, trudnej relacji z piosenkarką.

- „Poznaliśmy się, gdy Kora była mężatką i miała już dziecko. To nie był łatwy początek. (...) Mimo że byłem hipisem, nie brałem udziału w żadnej hipisowskiej wolnej miłości. Kora była moją pierwszą kobietą” – mówił w rozmowie z magazynem „Viva”, Sipowicz.

Piosenkarkę często wspominają także jej fani. Wciąż nie mogą się pogodzić z odejściem tak wspaniałej gwiazdy.

W Internecie pojawiło się nieznane dotąd zdjęcie Kory

W sieci pojawiło się nieznane wcześniej zdjęcie piosenkarki. Pozuje na nim z Agnieszką Osiecką. Fani byli zachwyceni ich wspólną fotografią.

Kobiety siedziały wspólnie pod altanką, przykryte kocami. Kora patrzyła prosto w obiektyw, a Osiecka zamyślona paliła papierosa. Zapewne kobiety miały wiele tematów do rozmów. Obie były bowiem wyśmienitymi artystkami.

Agnieszka Osiecka pisała teksty piosenek, sztuki teatralne, a nawet poezję. Była również przez pewien czas dziennikarką. Obie kobiety lubiły korzystać z życia i miały zamiłowanie do sztuki.

Może zainteresuje Cię to: OJCIEC IZABELI JANACHOWSKIEJ NIE CHCIAŁ JEJ ZWIĄZKU Z MILIARDEREM? TRUDNO BYŁO MU TO ZAAKCEPTOWAĆ

Polecamy także: GWIAZDA POCHWALIŁA SIĘ NOWYMI ZDJĘCIAMI SYNKA. KTO SKRADŁ UWAGĘ INTERNAUTÓW

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: FANI ZAMARLI NA WIDOK NAJNOWSZEGO ZDJĘCIA KRÓLIKOWSKIEGO. NIE MOGLI UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM