Na początku listopada ubiegłego roku, polsko-amerykańska modelka Joasia Krupa została mamą. Gwiazda bardzo długo odwlekała decyzję o zajściu w ciążę. Jednak, gdy już się na to zdecydowała – przez ostatnie miesiące chętnie mówiła mediom o swoim przyszłym macierzyństwie i z dumą prezentowała rosnący brzuch.

Joasia walczy z pozostałymi po ciąży kilogramami

Dziś, po ciąży Joasi zostało nie tylko wspomnienie. Gwiazda zmaga się z pozostałymi po ciąży zbędnymi kilogramami. Walka modelki z dodatkową pociążową wagą trwa już od jakiegoś czasu. Jak dotąd udało jej się już sporo zrzucić. Teraz musi pozbyć się ostatnich 6 zbędnych kilogramów. Jak sobie z nimi radzi?

Od samego początku swojej ciąży, Joanna Krupa otwarcie mówiła o tym, że nie zamierza rezygnować ze swoich zawodowych zobowiązań. Celebrytka kocha być mamą i zajmować się małą Ashą, ale szybko pragnie wrócić do swoich poprzednich aktywności.

Joanna Krupa trenuje u boku najlepszej trenerki gwiazd!

W związku z tym, Joasia chce szybko wrócić do swojej poprzedniej formy. Gwiazda intensywnie trenuje u boku jednej z popularniejszych trenerek gwiazd, z którą pracowały Gwyneth Paltrow, Taylor Swift, Kim Kardasian, czy Nicole Richie!

Póki co gwiazda łączy intensywne treningi i pracę nad sylwetką z byciem mamą. Już wkrótce jednak, Asha będzie musiała zostać pod opieka niani. Joasia już za kilka miesięcy znów pojawi się w Polsce, gdzie zacznie prace nad kolejnym sezonem „Top Model”.