Na początku listopada ubiegłego roku, polsko-amerykańska modelka Joasia Krupa została mamą. Gwiazda bardzo długo odwlekała decyzję o zajściu w ciążę. Jednak, gdy już się na to zdecydowała – przez ostatnie miesiące chętnie mówiła mediom o swoim przyszłym macierzyństwie i z dumą prezentowała rosnący brzuch.

Joasia Krupa chwali się zdjęciami córki

Gwiazda tuż po porodzie pochwaliła się zdjęciami córeczki. Chętnie dzieliła się z nami także relacjami, na których młoda mama w pełni chwyta się wszystkich „maminych” obowiązków.

Odkąd na świat przyszła Asha Leigh na profilu społecznościowym gwiazdy systematycznie pojawiają się zdjęcia maluszka.

Joasia umie zadbać nawet o najmniejszy szczegół. Jej baby shower, pobyt w szpitalu, a także sam wygląd mamy w dniu porodu, były dopięte na ostatni guzik.

Joaśka Krupa dba także o wygląd swojej córeczki. Jakiś czas temu, gwiazda zaprezentowała na Instagramie, jak dba o paznokcie córki.

Jaki chcesz kolor? Różowy? –żartowała wówczas młoda mama.

Życie modelki zmieniło się o 180 stopni

Joanna Krupa to zawodowa modelka. Gwiazda pojawia się w prasie bardzo często, równie często widujemy ją na okładkach, nie tylko kobiecych pism, ale także największych magazynów na świecie.

Joanna Krupa, nad której wyglądem pracuje sztab profesjonalistów, zawsze wygląda obłędnie. Odkąd modelka została mamą nie da się ukryć, że jej życie zmieliło się o 180 stopni.

Zmianie uległy także priorytety. Dziś modelka chętniej spędza czas w domu z rodziną niż na branżowych imprezach.

Jak widać Joanna Krupa nie ma także problemu ze swoim naturalnym wyglądem. Modelka pokazała się ostatnio na Instagramie bez makijażu. Joanna udostępniła zdjęcie z malutką córeczką, na którym wyraźnie widać nie umalowaną twarz celebrytki.

Widać, że Joanna ma zdrowe podejście do życia i z łatwością potrafi rozdzielić życie zawodowe od życia prywatnego i macierzyństwa.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... JOANNA KRUPA KUPIŁA CÓRCE NIETYPOWY PREZENT. GWIAZDA PODAROWAŁA JEJ RÓŻANIEC, ZA KTÓRY NIEMAŁO ZAPŁACIŁA

Portal "Życie" informował także o... JOANNA KRUPA POKAZAŁA, JAK URZĄDZIŁA POKÓJ DLA CÓRECZKI. WYGLĄDA JAK KOMNATA MAŁEJ KSIĘŻNICZKI [ZDJĘCIA]