Ciąża Małgoni Rozenek-Majdan jest jednym z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. Celebrytka zapewnia swoim fanom na Instagramie coraz więcej powodów do dyskusji.

Rozenek znowu szokuje. Czym tym razem?

Aktualnie ciężarna Magonia odpoczywa w Stanach Zjednoczonych. Swoją podrożą do Nowego Jorku pochwaliła się na Instagramie. Nie spodobało się to fankom celebrytki. Ich zdaniem ciąża, a tym bardziej ta zaawansowana nie jest dobrym momentem na podróże samolotem, zwłaszcza na inny kontynent.

View this post on Instagram

I❤️NY

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Komentarz jednej z internautek szczególnie dotknął przyszłą matkę.

– Tak długo walczyła Pani o upragnioną ciążę, nie rozumiem, dlaczego podejmuje Pani takie ryzyko i wsiada Pani do samolotu, którego lot trwa kilka godzin. Ryzyko powikłań związanych z długim lotem jest ogromne. Czy ciąża w tej chwili nie jest ważniejsza niż wyjazd do NY? – napisała kobieta.

Małgorzata Rozenek postanowiła odpowiedzieć obserwatorce.

– Dziękuje za troskę, bo rozumiem, że z troski pytasz. Mój wyjazd był konsultowany z lekarzem, zresztą jak wszystko w trakcie ciąży. Żaden z członków zespołu Med, który się mną opiekuje, nie miał przeciwwskazań – odpisała gwiazda.

Ciąża to nie choroba

Co więcej, Małgorzata dodała także, że ciąża to nie choroba i nie zamierza rezygnować ze swojego życia. Z komentarzem celebrytki zgodziła się większość jej obserwujących, które podobnie jak Małgosia walczą z ciążowymi stereotypami.

Małgorzata Rozenek dodała także, że wszystkie jej decyzje nie są podejmowane pochopnie, a wcześniej konsultowane z lekarzami.

– Jestem pod opieką najlepszych lekarzy i się ich słucham. Przechodzę regularnie wszystkie badania i od ich wyników uzależniam swoje decyzje. Ciąża to nie choroba. To piękny, radosny czas i tak chce go przeżywać i dopóki mam zgody lekarzy chcę się nim cieszyć.

Przypomnij sobie o… POŻEGNALIŚMY LEGENDARNEGO AKTORA. KIRK DOUGLAS MIAŁ 103 LATA

Jak informował portal Życie: HELENA VONDRACKOVA UWIELBIA MŁODYCH MĘŻCZYZN. "SĄ JAK NABOJE Z ENERGIĄ"

Portal Życie pisał również o… ŻEGNAMY JEDNĄ Z NAJPOPULARNIEJSZYCH AKTOREK NA ŚWIECIE. POLACY POKOCHALI JĄ ZA ROLĘ W "STAR TREKU"