Helena Vondrackova jest jedną z najpopularniejszych czeskich artystek. Kobieta urodziła się 24 czerwca 1947 roku w Pradze. Gwiazda osiągnęła światowy sukces, koncertowała niemal na całym świecie. Niejednokrotnie gościła w Polsce, wystąpiła także w Japonii, Kanadzie, Brazylii, Stanach Zjednoczonych i całej Europie.

Helena Vondrackova kocha młodszych mężczyzn

Mimo wielu lat praktyki, artystce zdarza się czasami zapomnieć tekstu własnej piosenki. Co wtedy? Jak się okazuje Halina Vondrackova ma na to świetny sposób…

– Proszę wtedy publiczność, żeby zaśpiewała razem ze mną. Śpiewam automatycznie, zapatrzę się np. na przystojnego mężczyznę i zapominam – zdradza artystka.

„Młodsi mają więcej temperamentu, to takie naboje z energią.”

Jak sama przyznaje kocha mężczyzn, a szczególnie tych młodszych. Obecnym partnerem artystki jest 13 lat młodszy Martin Michał, który dba o to, by jego partnerka dotrzymywała mu tempa.

– Młodsi mają więcej temperamentu, to takie naboje z energią. Dzięki nim żona nie śpi, ale się spręża, musi dotrzymać mu tempa. To niezła motywacja do życia. Ta energia kobiety i mężczyzny się wyrównuje i to jest piękne. A mój mąż walczy o mnie jak lew – wyznaje.

Polacy pokochali Vondrackovą głownie za przebój „Malovany dzbanku”, który był hitem pod koniec lat 70-tych.

Prywatnie gwiazda jest przyjaciółką polskiej ikony muzyki – Maryli Rodowicz. Dodatkowo, artystka płynnie posługuje się językiem polskim.

Przypomnij sobie o… ŻEGNAMY JEDNĄ Z NAJPOPULARNIEJSZYCH AKTOREK NA ŚWIECIE. POLACY POKOCHALI JĄ ZA ROLĘ W "STAR TREKU"