Kariera Agnieszki Krukównej

Agnieszka Krukówna nie mogła narzekać na brak pracy. Już jako mała dziewczynka zaczęła swoją aktorską przygodę. Mając dwanaście lat zagrała w serialu „Panny”, a po tym jej kariera nabrała niezłego rozpędu.

Największą popularność aktorka zdobyła dzięki roli w serialu „Janka” z 1989 roku. W latach 90. wręcz nie schodziła z ekranów. Wystąpiła między innymi w „Liście Schindlera" Spielberga, „Pestce” Jandy, „Bożej podszewce” Cywińskiej oraz „Farbie” Rosy. Za główną rolę w filmie „Farba” otrzymała nawet Orła oraz Złotą Kaczkę.

Załamanie i problem z narkotykami

Po pracowitych latach 90. aktorka usunęła się w cień i nie próbowała swoich sił w nowych produkcjach. Kobieta poczuła presję otoczenia, nie radziła sobie ze wzrastającą popularnością.

-„Czułam się wtedy zupełnie wyczerpana. Nie potrafiłam cieszyć się tym, że jestem młodą kobietą, niezależną finansowo. Życie straciło dla mnie urok”- wyznała w jednym z wywiadów.

Ponadto aktorka zakończyła też wtedy swój związek z ówczesnym partnerem Marianem Prokopowiczem. To wszystko totalnie ją złamało i niestety wpadła w depresję. W jej życiu pojawiły się także narkotyki.

-„Znalazłam się w pustce, którą zapragnęłam wypełnić czymkolwiek. I wtedy otarłam się o narkotyki”- powiedziała szczerze.

Krukówna wraca do formy

Ostatnie lata były bardzo ciężkie dla aktorki. Jednak, jak to mówią, czas leczy rany. Kobieta pozbierała się po nieprzyjemnych wydarzeniach i postanowiła kontynuować swoją aktorską karierę. W ostatnim czasie zagrała w spektaklu „Mój pierwszy raz” Krystyny Jandy.

-„Ona jest teraz w formie olimpijskiej! Jest zjawiskowa. Jej siła polega na tym, że ma charyzmę i potrafi skupić na sobie uwagę widza w sekundę. Po drugie uzyskuje to minimalnymi środkami: prawdą, spokojem wewnętrznym, słodyczą. Ona wszystko zagra, czego bym nie wymyśliła, bo ona gra od dziecka. Prawda jest jej największą siłą. Ma jasność, czułość i delikatność w sobie” – zdradziła Krystyna Janda w rozmowie z wp.pl.

Polecamy także: STANISŁAW BAREJA. JEGO FILMY BYŁY KRYTYKOWANE I CENZUROWANE PRZEZ WŁADZĘ. MIMO TO, OSIĄGNĄŁ OGROMNY SUKCES