Ciąża to wyjątkowy okres i czas przygotowań do macierzyństwa. Lekarze zalecają wtedy dużo odpoczynku i jak najmniej stresu.

Jak się okazuje, Małgorzata Rozenek wcale nie ma zamiru robić sobie przerwy od show biznesu. Gwiazda zdecydowała się na wyjątkowo odważny krok. Czy uda jej się zrealizować wszystkie plany?

Ciąża Małgorzaty Rozenek

Pod koniec ubiegłego roku Małgorzata Rozenek przekazała fanom radosne wieści, że zaszła w ciążę. Od tego momentu znana prezenterka bardzo chętnie dzieli się swoimi intymnymi zdjęciami z brzuszkiem oraz przemyśleniami dotyczącymi błogosławionego stanu.

Przy okazji nie ukrywa faktu, że korzystała z metody in vintro i tylko dlatego było jej dane kiedykolwiek macierzyństwo. Fani gwiazdy bacznie przyglądają się przyszłej mamie.

Tymczasem Małgorzata Rozenek wcale nie ma zamiaru zwalniać tempa. Dla niej ciąża nie jest żadną przeszkodą, aby realizować swoje plany zawodowe. Nie czuje wcale potrzeby odpoczywania, dlatego podjęła odważną decyzję.

Co z karierią Małgorzaty Rozenek w najbliższym czasie?

Małgorzata Rozenek podjęła ważną decyzję odnośnie tego, co będzie robić w najbliższym czasie. Wcale nie ma zamiaru przerywać swojej kariery na czas ciąży. Pragnie zrealizować wszystkie projekty, w jakich do tej pory brała udział.

Już w marcu odbędą się nagrywki do kolejnej edycji programu "Projekt Lady". Uwielbiana przez wszystkich uczestników i widzów prowadząca zadecydowała, że weźnie w nich udział.

Widząc obecnie Magorzatę Rozenek trudno nie zauważyć, że czuje się świetnie w tym błogosławionym stanie. Warto jednak uwzględnić fakt, że plan zdjęciowy ma jeszcze trwać w momencie, kiedy gwiazda będzie w ósmym miesiącu ciąży. Czu uda jej się to pogodzić?

Będzie pracowała na planie, dopóki tylko zdrowie będzie pozwalało
— zdradził agent prezenterki.

Jak widać, nic jej nie powstrzyma przed realizacją swoich planów.

Zobacz także: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN STRACIŁA CIĄŻĘ. JEJ SMUTNE WYZNANIE ŁAMIE SERCA FANÓW

Może zainteresuje Cię to: WAŻNE INFORMACJE W SPRAWIE CIĄŻY MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN. TA WIADOMOŚĆ ZELEKTRYZOWAŁA MEDIA

Portal "Życie" informował o: JOANNA KRUPA OPUBLIKOWAŁA UROCZE NAGRANIE CÓRKA. ASHA-LEIGH TO WYKAPANA MAMA