W listopadzie ubiegłego roku Joanna Krupa urodziła swoje pierwsze dziecko. Wraz z mężem, Douglasem Nunesem, wprost zwariowali na punkcie córeczki, którą nazwali Asha-Leigh.

Popularna modelka wprost zalewa swoje media społecznościowe fotografiami pociechy. Na jednym z nich pozuje bez makijażu. Dodała także nagranie małej Ashy. Internauci byli zachwyceni tym widokiem!

Joanna Krupa dodała urocze zdjęcie z córką

Popularna modelka wprost zalewa swoje media społecznościowe fotografiami córeczki. Ostatnio dodała bardzo naturalne zdjęcie bez makijażu. Pozuje na nim ze swoją pociechą i jej ulubioną maskotką. Z opisu wynika, że dziewczynka jest bardzo przywiązana do pluszowego misia.

- „Razem chrapią, ziewają, słuchają bicia swoich serduszek, aż w końcu obie słodką zasypiają. Mowa oczywiście o Ashy i jej ukochanej przyjaciółce Wyderce, do której tuli się przez całą noc. Taka przytulanka to prawdziwy skarb! A Waszym maluchom co pomaga w spokojnym śnie?”- napisała pod zdjęciem.

Fani byli zachwyceni uroczą fotografią. Pod postem posypała się masa komplementów.

- „Ale z niej ślicznota. Asia super wyglądasz bez makijażu”

- „Jaka podobna do mamusi. Śliczna dziewczynka”- pisali.

Modelka opublikowała nagranie córeczki

Na tym jednak nie koniec. Tym razem popularna modelka opublikowała urocze nagranie swojej pociechy. Joanna całuje na nim swoją pociechę, a ta jest z tego powodu niezmiernie zadowolona.

Fani gwiazdy byli zachwyceni postem. Jednogłośnie stwierdzili, że Asha to wykapana mama.

- „Moją ulubioną częścią dnia jest moment, gdy budzi się cała roześmiana i wtedy ją całuję, dopóki nie spojrzy na tatę w poszukiwaniu pomocy”- napisała Joanna.

Zobacz także: KAROL STRASBURGER JEST W ZŁYM STANIE PSYCHICZNYM? NAPŁYWAJĄ NOWE INFORMACJE NA TEMAT ŚWIEŻO UPIECZONEGO OJCA

Portal "Życie" pisał o: JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY