Edyta oraz Cezary Pazurowie mają naprawdę piękny dom, który wygląda jak z okładki. Co jakiś czas pokazują fragmenty swojej posiadłości na Instagramie.

Luksusowy wygląd całego domu jest w dużej uwadze zasługą Edyty Pazury, która godzi macierzyństwo z prowadzeniem biznesu, a także dbaniem o wnętrza. W dużej mierze to ona odpowiedzialna jest za urządzenie domu.

Posiadłość Edyty i Cezarego Pazurów

Gwiazdorska para lubi pokazywać fragmenty wnętrz swojego domu. Dzięki temu, że wpuszczają swoich fanów za próg, możemy nacieszyć się widokiem ekskluzywnych pomieszczeń.

Para ma nawet… drzewo oliwne w środku domu! Ostatnio Edyta Pazura pokazała zdjęcie półki z jadalni, którą zakupiła od koleżanki.

„Mebel z duszą czyli półka zawieszona nad siedziskiem. To moje oczko w głowie, a jej wygląd zmienia się wraz z przyjściem kolejnej pory roku.”

„Wypatrzyłam ją na profilu mojej znajomej. Ta z kolei kupiła półkę na targu staroci i postanowiła ją odrestaurować. Idealnie w momencie, kiedy remontowałam dom i poszukiwałam miętowych dodatków do kuchni” – zdradziła swoim fanom.

Widać, że para przykłada ogromną uwagę do wnętrz swojego domu.

Najbardziej efektownym elementem wewnątrz domu Edyty oraz Cezarego Pazurów jest jednak drzewo oliwne na środku salonu. Kobieta zdecydowała się na tę roślinę w sierpniu 2019 roku i pochwaliła się tym na Instagramie, podkreślając, że było to jej marzeniem.

W poście, w którym pokazała drzewo wewnątrz domu, podziękowała również Czarkowi Pazurze, że akceptuje wszystkie jej szalone pomysły.

Trzeba przyznać, że ich dom oraz ogród wyglądają naprawdę imponująco, a dzięki zdjęciom na Instagramie możemy cieszyć się widokiem pięknie urządzonej rezydencji.

Edyta oraz Cezary Pazurowie mają także pięknie urządzony taras, na którym znajdują się duży stolik kawowy i niskie drewniane meble wyłożone materacami oraz poduszkami – duża sofa i fotel.

W takim domu na pewno świetnie spędza się czas!

Przypomnij sobie o… Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAJĄ NA KAŻDY ZNAK OD AGNIESZKI WOŹNIAK-STARAK. FANI PORUSZENI OSTATNIO OPUBLIKOWANYM FILMIKIEM

Jak informował portal Życie: RAFAŁ I GABRIEL Z SERIALU „KRÓLOWE ŻYCIA” WYZNALI, ŻE OKŁAMUJĄ SWOICH FANÓW: „MY CIĄGLE DAJEMY BŁĘDNE INFORMACJE”

Portal Życie pisał również o… URSZULA DUDZIAK PRZEŻYWA DRUGĄ MŁODOŚĆ U BOKU UKOCHANEGO MĘŻCZYZNY. „OSZALAŁAM Z MIŁOŚCI”