Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła niezwykle trudne chwile. Latem ubiegłego roku doszło do ogromnej tragedii, w której zginął jej ukochany mąż.

Z tego powodu zdecydowała się zrezgynować ze świata show-biznesu. Stwierdziła, że potrzebuje dużo czasu dla siebie, który chce spędzić w gronie najbliższych, a nie w obiektywie fotoreporterów.

Agnieszka Woźniak-Starak spędza popołudnia ze swoimi zwierzętami

Po ogromnym dramacie, jaki przeżyła, Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z mediów społecznościowych. Przez pewien czas nie publikowała żadnych zdjęć ani wpisów.

Teraz czasami zdarza się jej opublikować post, jednak robi to zdecydowanie rzadziej niż wcześniej. Z tego powodu fani bardzo doceniają, kiedy każdą aktywność w mediach społecznościowych.

Tym razem dziennikarka wstawiła krótki filmik na InstaStory, na którym pokazała, w jaki sposób spędziła sobotnie popołudnie. Agnieszka Woźniak-Starak poszła na spacer do lasu wraz z ukochanymi psami.

To one po śmierci męża są dla niej największym pocieszeniem. Fani prezenterki na widok tego filmiku byli niezwykle poruszeni.

Para planowała mieć kolejnego psa

Niedawno Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, że ma łącznie sześć czworonogów. Kolejnym miał być pies rasy Rhodesian o imieniu Vlad. Gwiazda kupiła go swojemu mężowi z okazji urodzin.

Niestety nie zdążyli go odebrać. Ostatecznie dziennikarka zdecydowała, że samodzielnie nie poradzi sobie z kolejnym psem. Pies trafił do jej przyjaciół, którzy otoczyli czworonoga opieką i zapewnili przytulny kąt w domu na Podhalu.

Może zainteresuje Cię to: WYJĄTKOWY GEST PRZYJACIELA PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA. MĘŻCZYZNA ZŁOŻYŁ AGNIESZCE PROPOZYCJĘ NIE DO ODRZUCENIA

Zobacz także: WRACA SPRAWA PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA. POLICJA PODJĘŁA WŁAŚNIE KLUCZOWĄ DECYZJĘ

Portal "Życie" poleca: ZIMA ZASKOCZYŁA POLAKÓW. SŁUŻBY MAJĄ PEŁNE RĘCE ROBOTY