Jednym z najgorętszych trendów we fryzjerstwie są grzywki. Moda na tę fryzurę powraca do nas co jakiś czas, jak bumerang. Jak widać, pokochały ją i gwiazdy. Wśród nich znalazła się Joanna Liszowska.

„Kobieta zawsze powinna o siebie dbać i być w formie.”

Joanna Liszowska kocha o siebie dbać, jak wyznała w wywiadzie sprzed laty, kobieta musi być w formie:

Kobieta zawsze powinna o siebie dbać i być w formie. Mimo że moje role często były po „warunkach zewnętrznych”, były też różne. Dzisiaj chciałabym zagrać rolę, w której przeobrażam się z larwy w motyla albo z motyla w… larwę. Chciałabym się oszpecić albo zmienić nie do poznania. – powiedziała kiedyś w rozmowie z dziennikarzami „Vivy.

Jakie imiona mają tytułowe bohaterki serialu „Przyjaciółki”?

Joanna Liszowska zmieniła fryzurę

Anka, Inga, Dorota, Zuza

Co ciekawe- jakiś czas temu, Joanna zaskoczyła nas nową fryzurą. Gwiazda pokazała się wówczas w wyprostowanych i dużo jaśniejszych niż zazwyczaj włosach. Jak się później okazało, była to chwilowa zmiana. Aktorka zwyczajnie przygotowywała się do roli.

Widocznie Joannie tak bardzo spodobał się jej nowy wizerunek, że gwiazda postanowiła zaszaleć naprawdę. Aktorka umieściła na swoim Instagramie fotkę, na której widać jej nową fryzurę. Joanna Liszowska postawiła na naturalny blond i grzywkę. Gwiazda postanowiła także wyprostować włosy.

W nowych włosach Joasia wygląda nawykłe młodo i dziewczęco. To była dobra zmiana

Fani aktorki szybko zauważyli zmianę. Pod postem, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wszystkie z nich były bardzo pozytywne. Internauci chwalili nowy wizerunek gwiazdy. My także jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

Jak pięknie w grzywce !!!! Ale ładnie w nowej fryzurce. Normalnie nastolatka. Pięknie i wydaje się buziak młodszy. Super Pani wygląda w tej fryzurze. Kobieta wulkan! - chwalili aktorkę internauci.

Kim jest Joanna Liszowska?

Joanna Liszowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Swoją rolą w „Przyjaciółkach”, serialu emitowanym przez telewizję Polsat, skradła serca wielu widzów. Prywatnie aktorka jest żoną szwedzkiego biznesmena, Oli Serneke, z którym to ma dwie córki – Emmę i Stellę.

Jej życie prywatne należy do udanych. Aktorka poślubiła szwedzkiego biznesmena, z którym tworzy wspaniałą rodzinę. Joanna Liszowska nie poświeciła się w pełni karierze zawodowej. Znalazła zloty środek, dzięki któremu, potrafi połączyć życie prywatne z zawodowymi projektami.

Kariera Joanny Liszowskiej nie jest monotematyczna. Ze względu na to, że aktorka tak samo kocha śpiewać, co grać, jej doświadczenia zawodowe są różnorodne.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA SOCHA POKAZAŁA SWOJEGO NAJMŁODSZEGO SYNKA. CZY JEST PODOBNY DO SŁYNNEJ MAMY

Jak informował portal Życie: JUŻ JUTRO NOWY ODCINEK UWIELBIANEGO PRZEZ POLAKÓW SERIALU! CO TYM RAZEM ZASKOCZY WIDZÓW?

Portal Życie pisał również o… JUSTYNA STECZKOWSKA WPROWADZA CÓRKĘ W ŚWIAT SHOW-BIZNESU. 7-LATKA ZADEBIUTOWAŁA W ROLI MODELKI