Małgorzata Socha to popularna aktorka, która od lat oczarowuje polskich telewidzów. Serca setek fanów podbiła zwłaszcza rolą Ingi Gruszewskiej w serialu „Przyjaciółki”. To właśnie tej kreacji aktorka zawdzięcza swoją ogromną popularność.

Małgorzata Socha ceni sobie swoją prywatność, dlatego nie dzieli się każdym wydarzeniem z życia z mediami.

Gwiazda została mamą już trzykrotnie od 2013 roku. Jej dzieci to Zosia, Basia i Stanisław. Najmłodszy z nich niedawno miał pierwsze urodziny, które rodzina spędziła w Hiszpanii. Małgosia raczej unika pokazywania swoich pociech w mediach, teraz jednak pochwaliła się zdjęciem z małym Stasiem.

Małgosia Socha dodała zdjęcie ze Stasiem, na którym widać, jak uroczo się razem bawią. Synek aktorki jest mocno skoncentrowany na zabawie. Gwiazda zdecydowała się na pokazanie go jedynie z tyłu, tak, by nie ujawniać twarzy dziecka.

Po zdjęciu widać, że Staś ma bujną fryzurę i urocze blond włosy. Ma na sobie body w paski oraz ciemne rajstopki. Socha siedzi przed nim i wygląda na bardzo szczęśliwą.

„Nowa paczka przyjaciół w pełnym składzie. To dopiero rozgadana ekipa! Żywe dyskusje między tą czwórką a Stasiem toczą się już od rana – na ten moment Leniwiec wygrywa argumentami, ale Łoś jako oręż wyciągnął swoją nową piosenkę… Jestem bardzo ciekawa jak skończy się ta debata” – podpisała zdjęcie.

Istotnie – przed Stasiem widzimy zabawki, wśród których są m.in. łoś, leniwiec oraz owieczka na kółkach.

W wywiadach Gosia Socha nie ukrywa, że długo starała się o syna. Rodzina jest dla niej najważniejsza. Właśnie dlatego stara się jej poświęcać jak najwięcej czasu.

Nie mogło być inaczej – czarująca fotografia zachwyciła także fanów popularnej aktorki.

Przypomnij sobie o… JAROSŁAW KACZYŃSKI TRAFIŁ DO SZPITALA I PRZESZEDŁ POWAŻNĄ OPERACJĘ. JAKI JEST JEGO STAN ZDROWIA

Jak informował portal Życie: PAPIEŻ FRANCISZEK PODDAŁ SIĘ TAJEMNICZEJ OPERACJI. MEDIA MIAŁY SIĘ O TYM NIE DOWIEDZIEĆ

Portal Życie pisał również o… DAMIAN KORDAS I JEGO PARTNERKA Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI" SĄ PARĄ? TANCERKA OPOWIEDZIAŁA, JAK SIĘ MAJĄ SPRAWY