Nieoczekiwanie finał 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” wygrał Damian Kordas. Chociaż przez wiele odcinków na zwyciężczynię typowana była Barbara Kurdej-Szatan, to właśnie młody kucharz znany z „MasterChefa” zdobył Kryształową Kulę.

Tuż po ogłoszeniu wyniku, Janja Lesar, jego taneczna partnerka, zdobyła się na poruszające podziękowania i wyznanie, które skierowała do Damian Kordasa.

- Inspirowałeś mnie do tego wszystkiego co tutaj się wydarzyło, co wydarzyło się w mojej głowie… i twojej. I ja już wiem, że moje życie nigdy już nie będzie takie samo, bo zmieniłeś mnie na zawsze. Kocham cię bardzo. Damian i Janja tutaj się niby kończą, ale Damian i Janja idą dalej – powiedziała tancerka.

Po jej słowach aż zaroiło się od plotek na temat romansu pary. Nie ustawały domniemania, że niebawem dowiemy się, iż Janja i Damian są razem. Pomijano nawet fakt, że tancerka jest obecnie narzeczoną Krzysztofa Hulboja.

Atmosfera zrobiła się na tyle gorąca, że konieczne stało się zabranie głosy przez samych zainteresowanych. Szczerej odpowiedzi na temat ich hipotetycznego związku udzieliła Janja Lesar w rozmowie z „Twoim Imperium”.

- Damian to wspaniały mężczyzna, piękny i charyzmatyczny, ale dla mnie za młody. Co ja bym z takim chłopakiem robiła? – zdementowała plotki Janja Lesar.

Najwidoczniej para pozostanie jedynie przyjaciółmi, którzy będą dzielić piękne, wspólne wspomnienia z parkietu. Damian Kordas zawsze będzie dla Janji Lesar kimś szczególnym, ponieważ to z nim udało się jej po raz pierwszy zdobyć Kryształową Kulę.

Przypomnij sobie o… GORĄCE WYZNANIE TANCERKI Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI". POWIEDZIAŁA, ŻE BARDZO KOCHA SWOJEGO PARTNERA

Jak informował portal Życie: JOLANTA PIEŃKOWSKA JAKO BOHATERKA FILMU AKCJI. CO MUSIAŁA ZROBIĆ, ABY URATOWAĆ SWOJEGO MĘŻA

Portal Życie pisał również o… CZY TO BYŁA WPADKA LEWANDOWSKICH? NIEOCZEKIWANE WYZNANIE ANNY NA TEMAT CIĄŻY