Justyna Steczkowska ma ostatnio dużo na głowie. Gwiazda świętuje w tym roku 25-lecie kariery artystycznej, jednak na koncertach jej obowiązki się nie kończą.

Od jakiegoś czasu słynna polska wokalistka opiekuje się swoją chorą mamą. 77-latka przeszła już dwa wylewy i porusza się na wózku inwalidzkim. Kobieta od wielu lat nie mówi, jednak jest świadoma i na swój sposób komunikuje się z otoczeniem:

Mama się pięknie uśmiecha. I chociaż od lat nie mówi, jej oczy mówią wszystko.

Justyna Steczkowska podkreśla, że nie chciała oddać mamy do specjalistycznej placówki. Gwiazda woli, by ta pozostała wśród bliskich:

Nie chciałam by mama trafiła do domu starców ani innego miejsca, w którym czułaby się osamotniona. Postanowiłam, że zamieszka z nami i tutaj się nią zajmę.

Wokalistka podkreśla, że opieka nad osobą niepełnosprawną jest niezwykle trudnym doświadczeniem, jednak chwile spędzone z ukochaną mamą są tego warte:

Spadło na mnie tyle nowych obowiązków i emocji, że myślałam, że nie dam sobie rady. Pewnego dnia zdarzyło się coś niezwykłego – spojrzałam na moją mamę i uśmiechnęła się do mnie. Wtedy byłam już pewna, że dam sobie radę.

Eksluzywna kolekcja dla małych gwiazd

Mimo natłoku obowiązków Justyna Steczkowska znajduje czas na rozwój. Niedawno piosenkarka postanowiła spróbować swoich sił w nowym zawodzie. Gwiazda wcieliła się w rolę projektantki i przygotowała specjalną kolekcję ubrań dla dziewczynek.

Steczkowska podkreśliła, że do stworzenia kolekcji ubrań dla dziewczynek zainspirowała ją córka Helenka. Do tej pory gwiazda tylko raz pokazała światu jej twarz. Było to zaraz po porodzie, gdy mała Helenka miała zaledwie 3,5 miesiąca.

W tym roku dziewczynka kończy już 7 lat. Piosenkarka uznała, że to najwyższa pora, by mała zaczęła pojawiać się w polskim show-biznesie. To właśnie ona prezentuje ubrania zaprojektowane przez mamę:

Kochani, dla każdej mamy dzieci są jej największym skarbem, inspiracją i prawdziwymi nauczycielami życia. Też jestem mamą "Naszej Boskiej Trójki" Moja mała córeczka zainspirowała mnie to tego, żeby stworzyć kolekcję ubrań dla dziewczynek.

Córka Justyny Steczkowskiej promuje ubrania zaprojektowane przez artystkę. Mała muza została prawdziwą modelką. Zdjęcia dziewczynki możemy oglądać w mediach społecznościowych.

Dziecięca kolekcja dostępna jest w jednym z warszawskich luksusowych butików. Kto chce kupić odzież zaprojektowaną przez Steczkowską, musi się jednak pospieszyć, bowiem ubranka dostępne są w bardzo ograniczonej ilości:

To unikatowe rzeczy w bardzo krótkich seriach (od kilku do kilkunastu sztuk na cały świat) ozdabiane ręcznie z dużą ilością koronek, aksamitek, perełek. Jednym słowem wszystkiego co uwielbiają małe królewny.

Warto zaznaczyć, że zakup ekskluzywnej odzieży zaprojektowanej przez Justynę Steczkowską może jednak poważnie nadwyrężyć kondycję domowego budżetu. Najdroższa rzecz (jeansowa kurtka z piórami) to wydatek rzędu niemal 800 zł.

View this post on Instagram

Kochani, dla każdej mamy dzieci są jej największym skarbem, inspiracją i prawdziwymi nauczycielami życia. Też jestem mamą "Naszej Boskiej Trójki" ☺ Moja mała córeczka zainspirowała mnie to tego, żeby stworzyć kolekcję ubrań dla dziewczynek. To unikatowe rzeczy w bardzo krótkich seriach (od kilku do kilkunastu sztuk na cały świat) ozdabiane ręcznie z dużą ilością koronek, aksamitek, perełek. Jednym słowem wszystkiego co uwielbiają małe królewny 😍 Umieszczam kilka zdjęć ☺ Dajcie znać jak się Wam podobają i napiszcie do czego zainspirowały Was Wasze pociechy??? Kolekcja ANIMA by Justyna Steczkowska dostępna jest w Salonie Placu Trzech Krzyży 3/4 oraz na moliera2.com ❤ #JustynaSteczkowska #kolekcja #ANIMAbyJUSTYNASTECZKOWSKA #Salon #Moliera2 #PlacTrzechKrzyzy @plactrzechkrzyzy @moliera2 #Warszawa #clothes #collection

A post shared by Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska) on

Na portalu "Życie" dowiesz się również o... UROCZE ZDJĘCIA ZNANYCH MAM I ICH CÓREK. DZIECI UBRANE SĄ TAK SAMO JAK GWIAZDY!

Warto sobie przypomnieć... MOCNE SŁOWA ELI ZAPENDOWSKIEJ O EDYCIE GÓRNIAK I JUSTYNIE STECZKOWSKIEJ. "ONE NIE SĄ DIWAMI"

Portal "Życie" informował także... ALE WSTYD. POLSCY CELEBRYCI CHCIELIBY O TYCH ZDJĘCIACH ZAPOMNIEĆ JAK NAJSZYBCIEJ