Małgorzata Werner

W tamtym czasie wszyscy nazywali ją "polską Pamelą Anderson", a czasami też "królową disco polo" czy "najlepszymi nogami nad Wisłą". Niewątpliwie przyczyniła się do tego jej figura i wymiary aktorki.

Mężczyznom podobały się panie z tlenionymi blond włosami, dużymi ustami, cieniutkimi brwiami namalowanymi kredką do oczu oraz wyeksponowanymi kobiecymi kształtami.

Taka figura i wygląd zapewniły jej wiele propozycji filmowych. Co więcej wielu widzów popularnego w tamtym czasie programu muzycznego "Disco Relax" na Polsacie przyznało, że ogląda go tylko ze względu na nią.

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska przyznaje, że na widok własnych zdjęć z przyszłości czuje się rozbawiona. Jej barwne makijaże, fryzury i nietuzinkowe stroje z przełomu wieków świetnie oddają charakter ówczesnych trendów.

Gwiazda wyśmiewając swój dawny styl twierdzi nawet, że przypomina Sarah Jessicę Parker. Dziś nie ma śladu po tamtym stylu, a Katrzyna korzysta z porad stylistki.

Michał Milowicz

Michał Milowicz na przełomie lat 90. i początku 2000 roku niewątpliwie był wielką gwiazdą.

Aktora szczególnie podziwiano za niepowtarzalny styl - długie blond włosy, precyzyjnie przycięta bródka w taki sposób, aby podkreślała kości policzkowe.

Z takim wizerunkiem kojarzymy go z roli "Brylanta" z "Poranku Kojota" oraz filmów "Chłopaki nie płaczą" czy serialu "Lokatorzy".

Natalia Lesz

Natalia Lesz w 2000 roku również podążała za trendami.

Dumnie nosiła jedną z największych zmor stylistów z końca XX wieku - charakterystyczne ogrodniczki w zestawieniu z krótką bluzką odsłaniającą brzuch.

Jaki był tego efekt? Wystarczy tylko spojrzeć!

Katrzyna Skrzynecka

Na początku XXI wieku Katarzyna Skrzynecka niewątpliwie była na fali. Jednocześnie grała w kilku serialach oraz w teatrze, a przy tym wydwała płyty, koncertowała i uczestniczyła w wielu festiwalach i stołecznych imprezach.

Z gwiazdą szczególnie kojarzy się jeden z największych trendów tamtych czasów - choker na szyi. Nosiło go wtedy wiele polskich celebrytów. Moda na nie przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych.

Kto pamięta Katarzynę Skrzynecką sprzed 20 lat, ten na pewno kojarzy plaster antykoncepcyjny noszony w widocznym miejscu. W ten sposób wiele znanych kobiet wyrażało w ten sposób swoją wolność i promowało antykoncepcję.

Kacper Kuszewski

Niemal każdy kojarzy Marka Mostawiaka z serialu "M jak miłość", którego rolę odgrywał Kacper Kuszewski. Aktor znany jest ze swojej bujnej fryzury z przedziałkiem na środku. Wielokrotnie była ona tematem memów.

Nie da się ukryć, że Marek Mostowiak przeszedł niesamowitą metamorfozę w serialu. Dziś aktor uważany jest za męską ikonę stylu. W 2018 roku odszedł z "M jak miłość".

Może zainteresuje Cię to: JEDNA Z GWIAZD SERIALU "PRZYJACIÓŁKI" ZATAŃCZY W KOLEJNEJ EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI". JULIA WIENIAWA BĘDZIE MIAŁA NIEZŁĄ KONKURENCJĘ

Polecamy także: VIOLETTA VILLAS ZCHWYCAŁA NIE TYLKO GŁOSEM. W MŁODOŚCI OCZAROWAŁA NIEJEDNEGO MĘŻCZYZNĘ

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: POLSKA MODELKA ZOSTAŁA OKRZYKNIĘTA JEDNĄ Z NAJPIĘKNIEJSZYCH TWARZY ŚWIATA. KTO WYPRZEDZIŁ GWIAZDY, TAKIE JAK ARIANA GRANDE CZY SELENA GOMEZ