W tym roku odbyła się 29. edycja konkursu, którego organizacją zajmuje się firma TC CANDLER. Autorzy rankingu stworzyli zestawienie "100 najpiękniejszych twarzy na świecie" wśród znanych kobiet.

Na liście znalazła się polska fotomodelka, Karolina Pisarek. Gwiazda wygrała jedną z edycji programu "Top Model".

Czym jest ranking "100 najpiękniejszych kobiecych twarzy na świecie"?

Ranking najpiękniejszych twarzy wśród kobiet publikowany jest od trzydziestu lat. Pierwszą listę opublikowano w 1990 roku. Początkowo zakładano, że będzie to niewielki projekt.

Aktualnie co roku zestawienie cieszy się dużym zainteresowaniem. Oglądają go i komentują miliony internautów na całym świecie.

Mimo, że dopiero co opublikowano na YouTubie wideo przedstawiające najpiękniejsze kobiece twarze na świcie, to już obejrzewano go ponad 2 miliony osób.

Kto znalazł się na liście najpiękniejszych kobiecych twarzy?

Na liście pojawiły się kobiety z całego świata o różnych stopniu popularności. Jak sie okazje, nie wybrano jedynie najbardziej znanych gwiazd kina czy telewizji, ale też mniej rozpoznawalne modelki czy influencerki.

W tym roku zwyciężczynią rankingu została Chou Tzu-yu, piosenkarka, tancerka i modelka znana pod pseudonimem Tzuyu. Pochodzi ona Tajwanu, jednak od wielu lat tworzy w Korei Południowej.

Oto pierwsza dziesiątka “najpiękniejszych twarzy świata”:

  1. TZUY (Chou Tzu-yu)

  2. Yael Shelbia

  3. LISA (Lalisa Manoban)

  4. Thylane Blondeau

  5. Naomi Scott

  6. Audreyana Michelle

  7. Nana (Im Jin-Ah)

  8. Emilie Nereng

  9. Meika Woollard

  10. Liza Soberano

W czołówce notowania na 11. miejscu uplasowała się modelka, aktorka i piosenkarka o polskich korzeniach - Sonia Ben Ammar. Gwiazda urodziła się we Francji, jednak jej mama, Beata Sonczuk jest Polką.

W zestawieniu znalazła się też białoruska modelka o polskich korzeniach, Anastazja Cebulska. Zajęła ona 95. miejsce.

Karolina Pisarek w rankingu najpiękniejszych twarzy świata

Karolina Pisarek to jedyna Polka, która została wyróżniona w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. W prestiżowym notowaniu znalazła się w połowie, bo na 50. miejscu w gronie wśród największych gwiazd na świecie.

Fotomodelka pokonała w plebiscycie wiele znanych osobistości, takich jak Ariana Grande, Selena Gomez, Sophie Turner czy Natalie Portman.

Warto również wspomnieć, że Karolina Pisarek już rok temu znalazła się w zestawieniu. Znacząco poprawiła swój wynik, gdyż wtedy uwzględniono ją w rankingu na odległej, 91. pozycji.

Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach konkursu Karolina Pisarek zajmie jeszcze wyższe miejsce w rankingu!

Fani Karoliny Pisarek składają modelce gratulacje

Karolina Pisarek bardzo ucieszyła się na wieść, że znazła się tak wysoko w rankingu najpiękniejszych twarzy na świecie. Postanowiła podzielić się dobrymi wieściami ze swoimi fanami.

To ogromny honor znaleźć się na 50 miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Cieszę się, że mogę reprezentować Polskę! Dziękuję wszystkim za wsparcie! Jesteście najlepsi”
- skomentowała modelka na Instagramie.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź obserwatorów. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy z gratulacjami.

Wielka inspiracja.

Jestem taka dumna, że jesteś moim wzorem.

Zasłużenie
- pisali fani pod zdjęciem.

Zobacz także: POLKA ZOSTANIE NAJPIĘKNIEJSZĄ KOBIETĄ ŚWIATA? JUŻ NIEBAWEM MA SZANSĘ NA TYTUŁ MISS I 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Może zainteresuje Cię to: POLSKIE MIASTO WYRÓŻNIONE PRZEZ "NEW YORK TIMES". KTÓRA MIEJSCOWOŚĆ UWAŻANA JEST ZA WARTĄ ODWIEDZENIA

Portal "Życie" informuje o: JULIA POPULARNIEJSZE OD ZUZANNY. JAKIE IMIONA DLA NOWORODKÓW WYBIERANO NAJCZĘŚCIEJ W 2019 ROKU